Siostry Tracz nagrywają świąteczny numer. Niespodzianka od Ali i Oli zbliża się wielkimi krokami!

2020-11-20 14:26 Ewelina Kulasza
Ola i Ala Tracz
Autor: Screen z YouTube/Ala & Ola Tracz Official Ola i Ala Tracz

Siostry Tracz, które z pewnością dobrze znacie z formatu The Voice Kids, szykują dla swoich fanów niespodziankę. Choć Ala Tracz prężnie działa w kierunku Eurowizji Junior, to znalazła czas, aby nagrać nowy kawałek w duecie ze swoją starszą siostrą. Kiedy szykuje się premiera? Nowa piosenka Oli i Ali Tracz, zbliża się wielkimi krokami! Szczegóły na ESKA.pl.

Siostry Tracz, czyli Ola i Ala to niesamowicie uśmiechnięte i przebojowe dziewczyny, które skradły serca widzów przed telewizorami i trenerów muzycznego show The Voice Kids. Dziewczynki pojawiły się w trzeciej edycji programu i walczyły o zwycięstwo pod czujnym okiem Dawida Kwiatkowskiego. To właśnie w jego drużynie rozkwitał ich talent, a także miłość do muzyki. Od razu otrzymały miano faworytek show i zaszły w nim naprawdę bardzo daleko. Ponadto Ola i Ala są laureatkami wielu konkursów wokalnych, nawet o zasięgu międzynarodowym. Dokładnie 23 maja 2020 roku, miała miejsce premiera ich wspólnego kawałka Przed Nami Cały Świat, który mocno spodobał się internautom. Następnie przebojowe siostry dały koncert podczas Domowego Grania na ESKA.pl i wykonaniem piosenki Never Give Up, który w oryginale wykonuje Sia, zachwyciły internetową publiczność.

Choć młodsza z sióstr - Ala Tracz, prężnie przygotowuje się do Eurowizji Junior, to znalazła czas, aby nagrać nową piosenkę w duecie z Olą. Co to będzie? W powietrzu czuć już świąteczny klimat!

Siostry Tracz - świąteczna piosenka

To już pewne i potwierdzone - Ala i Ola Tracz nagrywają świąteczną piosenkę! Radosną nowinę ogłosiła ich wokalna trenerka Agnieszka Wiechnik. Ponadto dziewczynki już wcześniej uchyliły rąbka tajemnicy i za pośrednictwem funkcji stories opublikowały zdjęcie z opisem szykujemy dla was niespodziankę, a dodatkowo zamieściły emotki choinki. Kiedy premiera? Świąteczny numer usłyszymy z pewnością już niedługo. Bądźcie cierpliwi - siostry Tracz szykują coś magicznego!

ESKA XD EXTRA
Najnowsze