Agnieszka Wiechnik - wiek, piosenki, kariera, Szansa na Sukces, Ala Tracz, Instagram

2020-11-03 9:07 Ewelina Kulasza
Agnieszka Wiechnik
Autor: Screen z YouTube/Agnieszka Wiechnik Official Agnieszka Wiechnik

Kim jest Agnieszka Wiechnik? To pytanie zadaje sobie z pewnością w ostatnim czasie sporo osób. Otóż to nie tylko wokalna trenerka Ali Tracz - naszej reprezentantki na Eurowizji Junior 2020, ale dodatkowo kobieta petarda. Pisze, śpiewa, komponuje i pracuje z młodzieżą. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Agnieszka Wiechnik - wiek
  2. Agnieszka Wiechnik - Szansa na Sukces
  3. Agnieszka Wiechnik - piosenki
  4. Agnieszka Wiechnik - Instagram

Agnieszka Wiechnik - kim jest? Wszystkie najważniejsze informacje o artystce, poznacie na ESKA.pl. Agnieszka Wiechnik to wokalna trenerka, która pochodzi z województwa lubelskiego. Pod swoimi skrzydłami ma Ali Tracz, która będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji Junior 2020 w Warszawie już 29 listopada tego roku. Ponadto artystka pod swoimi skrzydłami ma również siostrę Ali - Olę Tracz, a także wiele innych młodych i muzycznie uzdolnionych osób. Jedna z jej podopiecznych - Julia Kierepka, wygrała niedawno odcinek programu Szansa na Sukces Opole 2021. Agnieszka Wiechnik uwielbia pracować z dziećmi i młodzieżą, a jeszcze bardziej cieszą ją sukcesy każdego z nich. To nie tylko wokalna trenerka młodych osób, ale również wokalistka i songwriterka, która współpracowała z wieloma gwiazdami polskiej sceny - między innymi z Beatą Kozidrak, Braćmi Cugowskimi, Majką Jeżowską, Kasią Cerekwicką czy też Piotrem Kupichą.

Co jeszcze musicie wiedzieć o Agnieszce Wiechnik? Szczegółowe informacje o artystce, zdradzamy wam poniżej.

Agnieszka Wiechnik - wiek

Ile lat ma Agnieszka Wiechnik? Takich informacji szuka wiele osób. Niestety w sieci nie znajdziemy odpowiedzi na to pytanie. Jednak spoglądając na artystkę można śmiało stwierdzić, że rodzice przekazali jej naprawdę dobre geny!

Agnieszka Wiechnik - Szansa na Sukces

Agnieszka Wiechnik w 2019 roku brała udział w Szansie na Sukces. Zaprezentowała na scenie piosenkę z repertuaru Rafała Brzozowskiego Za mały jest świat i otrzymała wyróżnienie. Ponadto wystąpiła w show Bitwa Na Głosy i była w drużynie Beaty Kozidrak, a także w jedenastej edycji Must Be The Music, gdzie jurorzy powiedzieli się cztery razy tak. Co ciekawe, Agnieszka Wiechnik startowała też do krajowych eliminacji Eurowizji z piosenką Liar.

Agnieszka Wiechnik - piosenki

Agnieszka Wiechnik uczy śpiewać młodzież i dzieci, ale również sama nagrywa piosenki. 26 października 2020 roku miała miejsce premiera jej najnowszego singla Siła Kobiet, który został fantastycznie odebrany przez słuchaczy. Co ciekawe, to nie pierwsza piosenka artystki, którą ma w swoim dorobku. Na jej oficjalnym kanale YouTube - Agnieszka Wiechnik Official, można znaleźć o wiele więcej muzycznych perełek, jak i teledysków.

Agnieszka Wiechnik - Instagram

Agnieszka Wiechnik aktywna jest również w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami wieloma rzeczami. Możecie znaleźć ją na Instagramie pod nazwą @wiechnikagnieszka.

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze