Ala Tracz - wiek, Eurowizja, rodzice, The Voice, piosenki, Instagram. Kim jest młoda artystka?

2021-09-26 15:16
Ala Tracz
Autor: Screen z YouTube/The Voice Kids Poland

Zastanawiacie się kim jest Ala Tracz? To ona czarowała w The Voice Kids swoim anielskim głosem nie tylko trenerów, ale również widzów przed telewizorami! Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o Ali Tracz, podrzucamy Wam na ESKA.pl.

Ala Tracz - kim jest młoda artystka? To z pewnością ciekawi wielu internautów! Ala Tracz to utalentowana dziewczynka, a także faworytka programu The Voice Kids 3. Kiedy tylko pojawiła się na scenie podczas przesłuchań w ciemno, zaśpiewała piosenkę I'll Be There i oczarowała swoim głosem dosłownie wszystkich! Trenerzy odwrócili swoje czerwone fotele i nie kryli swojego podziwu. Ala finalnie wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego i trenując pod jego skrzydłami zaszła do ścisłego finału The Voice Kids 3. Co ciekawe, to nie było pierwsze zderzenie młodej artystki z telewizją i sceną. Ala Tracz swoich sił próbowała również w programie Mali Giganci.

Choć Ala Tracz jest jeszcze bardzo młoda, to wiele osób wróży jej wielką karierę! To wszystko nie tylko dzięki anielskiej i subtelnej barwie jej głosu, ale także barwnej osobowości. Ala to chodzący wulkan energii, który tryska niesamowitą radością! Co jeszcze musicie wiedzieć o utalentowanej dziewczynce?

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.

Ala Tracz - wiek

Ile lat ma Ala Tracz? Dziewczynka to jedna z najmłodszych uczestniczek, którym udało się przejść do kolejnego etapu w programie The Voice Kids 3. Nie wiemy dokładnie, którego dnia Ala obchodzi swoje urodziny, jednak jest jeszcze bardzo młodziutka, bo ma dopiero 10 lat.

Ala Tracz - wzrost

Ile wzrostu ma Ala Tracz? To ciekawi wielu internautów! W sieci nie ma podanego wzrostu młodej artystki.

Ala Tracz - The Voice Kids

Ala Tracz to finalistka trzeciej edycji The Voice Kids. Kiedy podczas przesłuchań w ciemno wyszła na scenę był nią oczarowany każdy trener. Wszyscy odwrócili swoje czerwone fotele, ale finalnie Ala wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego. Co ciekawe, w programie brała udział również jej starsza siostra Ola Tracz, która niestety musiała pożegnać się z The Voice Kids na etapie bitew. Nastolatki nie czują między sobą konkurencji, lecz zawsze się wspierają i motywują.

Wywiady z Radio ESKA - Kayah i Viki Gabor

Ala Tracz - piosenki

Myślicie, że I'll Be Standing to jedyna piosenka Ali Tracz? Otóż nie. 10-latka ma na swoim koncie również nagrany kawałek ze swoją starszą Olą - Przed Nami Cały Świat.

Ala Tracz - Eurowizja Junior 2020

Ala Tracz była jedną z uczestniczek, która brała udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Wybór reprezentanta na Eurowizję Junior 2020 odbywa się w specjalnej edycji programu Szansa na Sukces. Ala Tracz wystąpiła w trzecim, półfinałowym odcinku preselekcji i weszła do ścisłego finału, który wygrała. Młoda wokalistka została oficjalną reprezentantką Polski i otrzymała bilet na Eurowizję Junior 2020. Ala Tracz zaśpiewa podczas finału konkursu piosenkę I’ll Be Standing

Ala Tracz - Instagram

Ala Tracz ma swojego Instagrama, który kontroluje jej mama. Dziewczynkę można znaleźć w apce pod nazwą @ala_tracz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze