Aleksandra Tracz - kim jest siostra uczestniczki eurowizyjnej Szansy na Sukces? Znacie ją z telewizji!

2020-09-20 11:36 Ewelina Kulasza
Aleksandra Tracz
Autor: Screen z YouTube/Ala & Ola Tracz Official Aleksandra Tracz

Kim jest Ola Tracz, siostra, Ali, uczestniczki eurowizyjnej Szansy na Sukces? Znacie ją z telewizji! Jej siostra, Ala, walczyła o szansę pojawienia się na konkursie Eurowizji Junior 2020. Najważniejsze informacje o Oli, przeczytacie na ESKA.pl.

Aleksandra Tracz - kim jest siostra uczestniczki eurowizyjnej Szansy na Sukces? Takie informacje z pewnością ciekawią niejedną osobę. Większość widzów kojarzy ją z telewizji. Ola razem ze swoją młodszą siostrą Alą brała udział w programie The Voice Kids. Dziewczynki były jednymi z faworytek. Dwie siostry zachwyciły trenerów na Przesłuchaniach w Ciemno. W stronę starszej siostry Oli odwróciły się dwa fotele, natomiast w stronę młodszej - Ali wszystkie trzy. Dziewczynki zdecydowały jednak, że przygodę w programie, a także dalsze rozwijanie skrzydeł chcą kontynuować u boku wokalisty Dawida Kwiatkowskiego. Mimo, iż Ola odpadła na etapie Bitew, to dalej kibicowała swojej młodszej siostrze, która dotarła do finału talent-show.

Ola Tracz na co dzień jest cicha i małomówna, lecz na scenie przełamuje swoją nieśmiałość. Uwielbia parki rozrywki i jazdę na elektrycznej desce. Choć ani Ala, ani Ola nie wygrały w The Voice Kids, to po udziale w programie zyskały wielu nowych wielbicieli. Ponadto młodsza siostra Oli - Ala, będzie uczestniczką trzeciego półfinału Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2020. Czy znajdzie się w finale preselekcji i następnie stanie się następczynią Viki Gabor? Czas pokaże!

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?

Aleksandra Tracz - wiek

Aleksandra Tracz ma 14 lat.

Aleksandra Tracz - The Voice Kids 

Do udziału w trzeciej edycji The Voice Kids zgłosiły się siostry - Ola i Ala Tracz. Jako pierwsza podczas Przesłuchań w Ciemno na scenę wyszła starsza siostra Ola. Zaśpiewała piosenkę Never Give Up z repertuaru Sii i odwróciła dwa czerwone fotele - Tomsona i Barona oraz Dawida Kwiatkowskiego. Nastolatka finalnie wybrała drużynę Dawida. Ola niestety pożegnała się z programem na etapie Bitew.

Aleksandra Tracz - piosenki

Po programie The Voice Kids Ola razem ze swoją siostrą Alą nagrały i wydały piosenkę. Ich kawałek nosi tytuł Przed Nami Cały Świat i bez wątpienia zachwycił internautów. Piosence towarzyszy nawet kolorowy teledysk, na którym widać że siostry przy jego kręceniu miały sporo frajdy!

Aleksandra Tracz - Instagram

Ola jest również aktywna na Instagramie. Można ją znaleźć pod nazwą @ola_tracz. Co ciekawe, jej konto obserwuje blisko 15 tys. followersów i ta liczba wciąż rośnie!

Najnowsze