Trenerka wokalna Ali Tracz czaruje piosenką sprzed lat. Młoda artystka może być z niej dumna!

2020-11-20 12:14 Ewelina Kulasza
Ala Tracz i Agnieszka Wiechnik
Autor: archiwum prywatne/Agnieszka Wiechnik Ala Tracz i Agnieszka Wiechnik

Ala Tracz od lat trenuje swój głos pod skrzydłami wokalnej trenerki Agnieszki Wiechnik. Choć kobieta na co dzień ma pod swoimi skrzydłami uzdolnioną młodzież, to również znajduje czas i sama tworzy kawałki, które lądują na YouTube, a nawet w rozgłośniach radiowych. Teraz jej piosenka sprzed lat czaruje internautów i z pewnością Ala Tracz jest bardzo z tego dumna. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Trenerka wokalna Ali Tracz czaruje piosenką sprzed lat. 10-letnia reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 - Ala Tracz, czaruje publiczność swoim wokalem. Oczywiście nad osiągnięciem perfekcji, ćwiczyła nie od dziś, a pomagała jej w tym nauczycielka śpiewu - Agnieszka Wiechnik. To ona od lat ma pod skrzydłami nie tylko Alę, ale również jej starszą siostrę Aleksandrę. Trenerka wokalna wspierała dziewczynki przed The Voice Kids, a w dodatku często towarzyszy Ali Tracz w ważnych wystąpieniach. Agnieszka była przy niej w eurowizyjnej Szansie na Sukces, a nawet podczas wystąpienia w śniadaniowym programie Pytanie na Śniadanie. Jak widać dwie artystki łączy nie tylko wspólna pasja do muzyki, nauka śpiewu, ale również przyjacielskie relacje.

Agnieszka Wiechnik po godzinach i muzycznych treningach z młodzieżą, ma również czas dla siebie. Niedawno miała miejsce premiera jej najnowszego singla Siła Kobiet, która została bardzo dobrze odebrana przez słuchaczy. Teraz nowe życie tchnęło w jej piosenkę sprzed lat.

Agnieszka Wiechnik - Czekam i tęsknię

Agnieszka Wiechnik dała nowe życie piosence, która napisała kilka lat temu po śmierci bliskiej osoby. Wcześniej odłożyła kawałek na bok, by nie rozdrapywać ran, a teraz dała mu nowe tchnienie. Gościnnie możecie usłyszeć w nim parę dźwięków, które dodał od siebie Marek Radula - gitarzysta znany z Budki Suflera oraz Bajmu. Poniżej możecie posłuchać piosenki Czekam i tęsknię, którą nagrała trenerka Ali Tracz - Agnieszka Wiechnik.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze