Shanguy z gorącym koncertem w ESKA Live! Te hity w nowych wersjach dodadzą energii!

i

Autor: Radio ESKA Shanguy z gorącym koncertem w ESKA Live! Te hity w nowych wersjach dodadzą energii!

Shanguy z gorącym koncertem w ESKA Live! Te hity w nowych wersjach dodadzą energii!

2021-09-14 12:14

Dobra zabawa, doskonale znane hity w nowych aranżacjach i duża porcja pozytywnej energii - to wszystko podczas koncertu Shanguy w ESKA Live. Popularny w Europie kolektyw wystąpił specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA. Jakie hity wykonał? Co zagrali na ESKOWEJ scenie? Przekonajcie się i sprawdźcie wszystkie szczegóły już teraz.

Shanguy w ESKA Live to duża dawka energii, uśmiechu i muzycznych uniesień na wysokim poziomie! Jednak to przede wszystkim solidna porcja umilających czas hitów, które doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Zespół specjalnie dla Was zagrał je w niesłyszanych i nieujawnianych do tej pory wersjach. W stu procentach wykonał je na żywo! Kolektyw, który w 2017 roku wprowadził na rynek ogromną świeżość, zachwycił swoim występem na naszej scenie, o czym możecie się przekonać poniżej. Ekskluzywna premiera koncertu Shanguy w ESKA Live. miała miejsce 14 września 2021!

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan! [TYLKO U NAS]

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Shanguy w ESKA Live - jakie piosenki wykonał?

Shanguy w ESKA Live na start naszego cyklu ekskluzywnych koncertów. Zespół wykonał nową piosenkę, która walczy o Wasze wsparcie, a także megahity, które dały im rozgłos nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy. W wyjątkowej wersji usłyszycie utwór La Louze, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło. Teledysk, tylko na jednej platformie ma ponad 25 milionów wyświetleń, a sama piosenka pokryła się platyną w naszym kraju. Duet NRD1, a także Shady Cherkaoui, z pomocą Marka Neve'a na ESKOWEJ scenie wykonał kawałek zatytułowany Desolee (Paris/Paname). Energetyzujące dźwięki sprawią, że noga sama zacznie rwać się do tańca. 

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Koncert Shanguy w ESKA Live to również piosenka Kalima Minou, która ostatnio święciła tryumfy w Gorącej 20 Radia ESKA. Usłyszycie również piosenkę, która walczy o Wasze głosy. Mowa o numerze zatytułowanym C'est La Vie, który został stworzony we współpracy z Holy Molly. Tę wokalistkę znacie z megahitu Menage A Trois od Lizot. Koncert Shanguy w ESKA Live odbył się 14 września na www.eska.pl.