Shanguy z gorącym koncertem w ESKA Live! Te hity w nowych wersjach dodadzą energii!

2021-09-14 12:14
Shanguy z gorącym koncertem w ESKA Live! Te hity w nowych wersjach dodadzą energii!
Autor: Radio ESKA Shanguy z gorącym koncertem w ESKA Live! Te hity w nowych wersjach dodadzą energii!

Dobra zabawa, doskonale znane hity w nowych aranżacjach i duża porcja pozytywnej energii - to wszystko podczas koncertu Shanguy w ESKA Live. Popularny w Europie kolektyw wystąpił specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA. Jakie hity wykonał? Co zagrali na ESKOWEJ scenie? Przekonajcie się i sprawdźcie wszystkie szczegóły już teraz.

Shanguy w ESKA Live to duża dawka energii, uśmiechu i muzycznych uniesień na wysokim poziomie! Jednak to przede wszystkim solidna porcja umilających czas hitów, które doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Zespół specjalnie dla Was zagrał je w niesłyszanych i nieujawnianych do tej pory wersjach. W stu procentach wykonał je na żywo! Kolektyw, który w 2017 roku wprowadził na rynek ogromną świeżość, zachwycił swoim występem na naszej scenie, o czym możecie się przekonać poniżej. Ekskluzywna premiera koncertu Shanguy w ESKA Live. miała miejsce 14 września 2021!

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan! [TYLKO U NAS]

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Shanguy w ESKA Live - jakie piosenki wykonał?

Shanguy w ESKA Live na start naszego cyklu ekskluzywnych koncertów. Zespół wykonał nową piosenkę, która walczy o Wasze wsparcie, a także megahity, które dały im rozgłos nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy. W wyjątkowej wersji usłyszycie utwór La Louze, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło. Teledysk, tylko na jednej platformie ma ponad 25 milionów wyświetleń, a sama piosenka pokryła się platyną w naszym kraju. Duet NRD1, a także Shady Cherkaoui, z pomocą Marka Neve'a na ESKOWEJ scenie wykonał kawałek zatytułowany Desolee (Paris/Paname). Energetyzujące dźwięki sprawią, że noga sama zacznie rwać się do tańca. 

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

Koncert Shanguy w ESKA Live to również piosenka Kalima Minou, która ostatnio święciła tryumfy w Gorącej 20 Radia ESKA. Usłyszycie również piosenkę, która walczy o Wasze głosy. Mowa o numerze zatytułowanym C'est La Vie, który został stworzony we współpracy z Holy Molly. Tę wokalistkę znacie z megahitu Menage A Trois od Lizot. Koncert Shanguy w ESKA Live odbył się 14 września na www.eska.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze