Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan! [TYLKO U NAS]

i

Autor: ESKA.pl Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan! [TYLKO U NAS]

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan! [TYLKO U NAS]

2021-08-26 14:55

Szampan wylewa się, toast można wznieść - zaśpiewała niespodziewanie Shady Cherkaoui, czyli wokalistka należąca do zespołu Shanguy! Ten wielki hit, pod którym oryginalnie podpisuje się Sanah, w nowej wersji wykonanej tuż przed koncertem ESKA Live brzmi doskonale i uroczo. Przekonajcie się sami już teraz.

Shanguy to w ostatnim czasie jeden z najbardziej lubianych przez polskich słuchaczy zagranicznych zespołów. Wyjątkowe brzmienia, uśmiech i pozytywna energia, to wszystko przyciąga i zachęca do słuchania muzyki tego kolektywu. Wykonawcy hitu Kalima Minou to pierwsze gwiazdy naszych ekskluzywnych koncertów, w ramach ESKA Live! Na własnej skórze, podczas oglądania wyjątkowego występu, poczujecie przypływ endorfin. Zespół tuż przed swoim show porozmawiał z Michałem Sobkowskim i zdradził wiele ciekawostek oraz nieznanych do tej pory planów na przyszłość. Wokalistka Shanguy, Shady Cherkaoui, ujawniła, że uwielbia utwór Szampan, pod którym oryginalnie podpisuje się gwiazda polskiej sceny muzycznej, Sanah. Swoje uwielbienie, jeśli chodzi o ten utwór udowodniła znając tekst piosenki, a co więcej śpiewając ją zupełnie na żywo. Wideo z tego momentu możecie zobaczyć poniżej. 

Niespodzianka od Shanguy coraz bliżej! Zobaczcie zakulisowe materiały

ESKA LIVE - koncerty, zabawa i duża dawka najlepszej muzyki. Shanguy to pierwsza z gwiazd, która wystąpiła specjalnie dla Was. Premierowa emisja występu na ESKA.pl. Ogłoszenie kolejnych wyjątkowych osobistości już niebawem!

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!

Koncert Shanguy wraz z Holy Molly i Markiem Neve, to nasza pierwsza z wielu niespodzianek, jakie dla Was przygotowaliśmy. Popularny kolektyw, którego hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA, zagrał swoje największe hity, a także zupełnie nową propozycję! Bądźcie czujni, bo będziemy ujawniać kolejne niespodzianki!