sanah jako pierwsza Polka wyprzedała PGE Narodowy!

i

Autor: Magic Records Poland sanah jako pierwsza Polka wyprzedała PGE Narodowy!

OGROMNY SUKCES

sanah jako pierwsza Polka wyprzedała PGE Narodowy. Udany skok na głęboką wodę!

2023-09-23 11:56

Pierwsza Polka zawładnęła stadionami i spełnia marzenia! sanah wyprzedała "Ucztę nad Ucztami" na PGE Narodowym! Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 22 września w Warszawie. To kolejny stadionowy koncert artystki, gdzie zapotrzebowanie na bilety przewyższyło ich dostępność!

Koncert sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 będzie wyjątkowym, szczególnym i historycznym wydarzeniem. Bilety wyprzedały się na blisko trzy miesiące przed występem, co jest absolutnie rekordem, jeśli chodzi o polski rynek. Choć dwa poprzednie koncerty, odbywające się w ramach trasy Uczta Nad Ucztami również. Przypomnijmy, że pierwszy z serii koncertów odbędzie się na Stadionie Śląskim 15 sierpnia, następnie artystka pojawi się w Gdańsku 8 września, a 2 tygodnie później właśnie Warszawie. Łącznie sanah wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

sanah - koncerty na stadionach

Stadionowy sen sanah spełnia się… po raz trzeci! Po wyprzedanym już koncercie na Stadionie w Gdańsku i niemal zapełnionym Stadionie w Chorzowie, czas na crème de la crème -  PGE Narodowy! Artystka przed warszawską publicznością wystąpi 22 września.  Łącznie sanah wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!

A sama sanah to najczęściej słuchana artystka w polskich stacjach radiowych oraz w największym serwisie streamingowym - Spotify! Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt, 2 Fryderyki (6 tegorocznych nominacji) i, jako pierwsza artystka w historii, 3 Bestsellery Empiku z rzędu (album roku pop i rock). Wśród najważniejszych wydarzeń 2022 warto wymienić także wydanie 2 albumów („Uczta” i „sanah śpiewa Poezyje”), którym w dniu premiery przyznano status platynowych płyt.

Diamentowa już teraz „Uczta” zawiera 11 utworów zaśpiewanych w duetach ze znakomitymi postaciami polskiej sceny muzycznej, a wśród nich – diamentowe: „Szary świat” z Kwiatem Jabłoni i „ostatnia nadzieja” z Dawidem Podsiadło, potrójnie platynowe: „Eldorado” z Darią Zawiałow oraz „Tęsknię sobie” z Arturem Rojkiem, podwójnie platynowe: „Sen we śnie” w duecie z Grzegorzem Turnauem, a także „Mamo tyś płakała” z Igorem Herbutem oraz złote: „Czesława” z Natalią Grosiak, „oscar” z Vito Bambino, „audi” z Mięthą i „Baczyński (Pisz do mnie listy)” z Anią Dąbrowską. Płyta zadebiutowała na 4. miejscu najczęściej streamowanych albumów w Spotify na świecie.

Sanah zmieniła tekst piosenki. Pierwotna wersja mogła mieć zły wpływ na słuchaczy

Poprzedni rok to również 2 wyprzedane trasy koncertowe - „Uczta Tour ‘22” i „Bankiet u sanah”. Ta pierwsza zgromadziła ponad 100 tysięcy osób, a na scenie gościnnie wystąpili znakomici polscy muzycy (m.in. Grzegorz Turnau, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow). Trasa „Bankiet u sanah” to natomiast seria koncertów artystki, której towarzyszyła 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum. sanah zaprezentowała swoje utwory w zupełnie nowych, przepięknych aranżacjach, a koncerty odbyły się w tak wyjątkowych salach, jak: Filharmonia Narodowa, Narodowe Forum Muzyki czy Sala Koncertowa NOSPR.