Sanah - BILETY na koncerty stadionowe 2023. Gdzie i po ile kupić? [CENY]

2023-01-17 13:47
Sanah - BILETY na koncerty stadionowe 2023. Gdzie i po ile kupić? [CENY]
Autor: Magic Records Poland Sanah - BILETY na koncerty stadionowe 2023. Gdzie i po ile kupić? [CENY]

Bilety na koncerty stadionowe sanah 2023 kupią wszyscy zakochani w muzyce polskiej gwiazdy. Ogłosiła ona dwa duże występy, które odbędą się na stadionach piłkarskich. Najpierw zawita do Chorzowa, a później pojawi się w Gdańsku. Szacuje się, że oba te koncerty obejrzy niemal 100 tysięcy osób! Gdzie kupić bilety na sanah 2023? Ile kosztuje jedna wejściówka? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. Sanah - BILETY na koncerty stadionowe 2023
 2. Sanah - ceny biletów na koncerty stadionowe

Sanah - bilety na koncerty stadionowe 2023 kupią wszyscy, którzy wiedzą, jak duże show potrafi zrobić artystka. Koncerty sanah to zawsze duża dawka uśmiechu, radości, szaleństwa, a jednocześnie sentymentalnych momentów, za sprawą których pojawiają się łzy wzruszenia. Jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny zrobiła dużą niespodziankę swoim fanom i w niedzielne popołudnie ogłosiła dwa koncerty, które odbędą się na stadionie. Przy okazji podwójnie spełnia swoje dziecięce marzenie o występie, nie na jednym a na dwóch obiektach piłkarskich. Artystka zaprasza na Ucztę nad Ucztami! Stadion Śląski i Stadion w Gdańsku to miejsca, w których artystka wystąpi dla niemal 100 tysięcy osób! sanah jest więc idealnym przykładem na to, że warto śmiało podążać za swoimi marzeniami, bo tylko wtedy te mają szansę się spełnić. To jest zdecydowanie jej czas!

sanah śpiewa Poezyje - premiera albumu i wyjątkowe wyróżnienia! [TRACKLISTA]

Sanah - BILETY na koncerty stadionowe 2023

Bilety na koncerty stadionowe 2023 rozejdą się w szybkim tempie i zobaczycie, że artystka wyprzedała kompletnie dwa obiekty piłkarskie. W sumie wystąpi przed 100 tysięczną publicznością, co będzie jej absolutnym rekordem. Bilety na koncerty sanah 2023 można kupić za pośrednictwem serwisu Eventim. Wejściówki trafią do sprzedaży 6 grudnia 2022 o godzinie 12:00.

Sanah - ceny biletów na koncerty stadionowe

Ile kosztuje bilet na koncert sanah na stadionie 2023? Ceny wejściówek poznamy 6 grudnia 2022, gdy trafią one do regularnej sprzedaży. Można się spodziewać, że cena najtańszej wejściówki będzie się wahać między 100-300 złotych. Na oficjalne potwierdzenie musimy jednak zaczekać.

Sanah - koncert Stadion Śląski 2023

Miejsce siedzące

 • Pula I Trybuny Kat. 1 - 269,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 1 - 279, 00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 2 - 219,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 2 - 229, 00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 3 - 169,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 3 - 179, 00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 4 - 99,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 4 - 119, 00 zł
 • Pula III Trybuny Kat. 4 - 129, 00 zł

Płyta - miejsce stojące

 • Pula I Płyta - 139,00 zł
 • Pula II Płyta - 149,00 zł
 • Pula III Płyta - 159, 00 zł

Sanah - koncert Stadion w Gdańsku 2023

Ceny jak wyżej.

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?

To opowieść o spełnianiu marzeń. O tym, jak wielkie plany snute w dziecięcej wyobraźni, zamieniły się w wyśnioną rzeczywistość. I tak z pięcioletniej, marzącej o karierze dziewczynki, wyrosła sanah, pierwsza Polka na stadionach! W czasie koncertu na trasie Uczta Nad Ucztami nie zabraknie hitów z płyty Uczta oraz utworów z Poezyje.

sanah - koncerty na stadionach: KIEDY i GDZIE? Stadionowe występy spełnieniem marzeń!

Uczta, czyli trzeci studyjny album artystki, zawiera 11 utworów zaśpiewanych w duetach ze znakomitymi postaciami polskiej sceny muzycznej, a wśród nich, diamentowe: Szary świat z Kwiatem Jabłoni i ostatnia nadzieja z Dawidem Podsiadło, potrójnie platynowe: Eldorado z Darią Zawiałow oraz Tęsknię sobie z Arturem Rojkiem, podwójnie platynowe: Sen we śnie w duecie z Grzegorzem Turnauem, a także Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem oraz złote: Czesława z Natalią Grosiak, oscar z Vito Bambino, audi z Mięthą oraz Baczyński (Pisz do mnie listy) z Anią Dąbrowską. Płyta zadebiutowała na 4. miejscu najczęściej streamowanych albumów w Spotify na świecie.

sanah śpiewa Poezyje to z kolei krążek, na który składa się 9 wierszy autorstwa ukochanych przez artystkę poetów. Na albumie znajdziemy m.in. utwory: Nic dwa razy do wiersza Wisławy Szymborskiej, który uzyskał właśnie status podwójnie platynowej płyty, wyróżniony platynową płytą Hymn autorstwa Juliusza Słowackiego czy złoty, Mickiewiczowski Do * w sztambuch.

Sonda
Czy pójdziesz na koncert sanah na stadionie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze