Roksana Węgiel wystąpi na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!

2019-08-08 15:43 RW
Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!
Autor: WBF Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!

Roksana Węgiel w Warszawie zaprezentuje swój debiutancki album, na którym znalazły się m.in. hity Anyone I Want To Be oraz Lay Low. Bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży. Kiedy, gdzie wystąpi zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Roksana Węgiel to nastoletnia polska piosenkarka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla przypomnienia artystka ma na swoim koncie wielkie sukcesy. Jest zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji The Voice Kids, a także Eurowizji Junior 2018, podczas której reprezentowała Polskę utworem Anyone I Want To BE. Jej debiutancki singiel Żyj w serwisie YouTube wyświetlono blisko 13 milionów razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody Polskiego Przemysłu Fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Roksana Węgiel - koncert w Warszawie

12 kwietnia 2019 roku pojawił się singiel Lay Low, który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. Debiutancki album Roksany Węgiel ukazał się 7 czerwca 2019 roku. Znalazło się na nim 13 utworów, a wśród nich takie hity jak Anyone I Want To Be, Lay Low, Dobrze jest, jak jest, Żyj, czy Obiecuję, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 80 milionów wyświetleń. Te właśnie numery piosenkarka zaprezentuje podczas wyjątkowego koncertu w Warszawie!

8. września 2019 (niedziela) Roksana wystąpi na scenie warszawskiego centrum rozrywki Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B. Wstęp na koncert jest nielimitowany wiekowo, dlatego to niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów, aby zobaczyć i usłyszeć Roksanę na żywo.

Najnowsze