Roksana Węgiel śpiewa hit Dua Lipy! Brzmi lepiej niż oryginał? Publiczność szalała!

2019-05-08 10:38 A.D.
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Roksana Węgiel to uzdolniona artystka, którą poznaliśmy dzięki pierwszej edycji show The Voice Kids. Roxie dzięki pomocy swojej trenerki Edyty Górniak zwyciężyła w programie, co otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Dziewczyna szybko udowodniła, że wie, czym jest ciężka praca, a jej talent jest niepowtarzalny! Okazuje się, że na koncertach młoda wokalistka wykonuje nie tylko swoje utwory. Jak brzmi jej cover piosenki Dua Lipy?

Roxie, czyli Roksana Węgiel, to artystka, którą podziwiamy za niezwykłą determinację i wielki talent. Dziewczyna podbiła serca całej Europy i zwyciężyła w Eurowizji Junior 2018. Jej debiutancki album ukazać ma się na przełomie wiosny i lata 2019. Roxie nie spoczywa jednak na laurach i wciąż koncertuje. Podczas jednego z występów wykonała utwór Dua Lipy.

Zobacz: BLACKPINK pobiły własny rekord - ten wynik robi wrażenie!

Roxie w coverze Dua Lipy - jak brzmi? 

Roxie zaśpiewała w czasie jednego z koncertów słynną piosenkę Be The One. Wykonanie zachwyciło nie tylko obecną na wydarzeniu publiczność, ale i internautów. Podczas gdy szczęśliwcy, którzy mogli podziwiać artystkę na żywo, klaskali i śpiewali razem z nią, w sieci pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy o wykonaniu: - Dwie ulubione artystki w jednym! - Roxie jak zawsze rozwala scenę, byłam na tym koncercie i Roxie śpiewała pięknie. Występ możecie zobaczyć poniżej. 

Dla porównania przypomnijcie sobie też oryginał tego utworu.

Najnowsze