QueFestival 2019 - BILETY do zgarnięcia w Radiu ESKA! Jak wygrać?

2019-10-05 9:50 RW
QueFestival 2019 - BILETY do zgarnięcia w Radiu ESKA! Jak wygrać?
Autor: ESKA QueFestival 2019 - BILETY do zgarnięcia w Radiu ESKA! Jak wygrać?

Bilety na QueFestival 2019 to gorący towar dla wszystkich fanów hip-hopowych brzmień. Tym bardziej, że na scenie pojawi się m.in. Allj, Tommy Cash, czy Quebonafide! Jeśli chcecie bawić się na koncercie i przeżyć niezapomniane muzyczne emocje na wysokim poziomie, to możecie kupić wejściówki lub... wygrać je w Radiu ESKA! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

QueFestival 2019 - BILETY do zgarnięcia w Radiu ESKA! Jak wygrać? Co zrobić i gdzie się zgłosić? Zasady są banalnie proste i przybliżamy je w tym miejscu na ESKA.pl. QueFestival 2019 to jedno z najgorętszych hip-hopowych wydarzeń tego roku. W czasie 4. edycji imprezy headlinerami będą: Allj aka Sayonara Boy, Tommy Cash i Quebonafide. Zaprasza Radio ESKA!

QueFestival 2019 - BILETY: jak wygrać?

Bilety na QueFestival 2019 możecie zdobyć w Radiu ESKA. Wystarczy wejść na stronę: goraca.eska.pl, wypełnić formularz odpowiadając kreatywnie na pytanie: Dlaczego właśnie ty powinieneś wygrać?, podać Imię, numer telefonu, adres e-mail i później czekać na nasz telefon! Podwójne wejściówki rozdamy 6 października i 13 października w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA.

Wejście na Quefestival 2019 jest bez ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia (rocznikowo) mogą wejść wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Koncert odbędzie się 19 października 2019 w katowickim Spodku.

QueFestival 2019 - Katowice

Chociaż do czwartej edycji jesiennego Quefestivalu jest jeszcze chwila, to już dziś warto zainteresować się wydarzeniem. Pierwsza odsłona line-upu wygląda bardzo obiecująco: Quebonafide, Tommy Cash i ALLJ aka Sayonara Boy na jednej scenie katowickiego Spodka!

Organizatorzy, czyli Megaclub Events oraz wytwórnia QueQuality, postawili na trójkę absolutnie szalonych, wyrazistych i energetycznych raperów. Gospodarz wydarzenia, Quebonafide, zaprosił na festiwal swoich kolegów po fachu zza wschodniej granicy: Tommyego Casha, niezwykle oryginalnego i kreatywnego artystę z Estonii, który zdążył zjednać sobie polskich fanów, oraz rosyjskiego rapera All J'a aka Sayonara Boy, znanego z oryginalnych stylizacji i porywających koncertów. Takie zestawienie gwarantuje energię, dobrą zabawę, a w połączeniu z zaawansowaną techniką sceniczną, niezapomniane show.

Brzmi nieźle? A to dopiero początek! Lista kolejnych wykonawców jest jest jeszcze długa, a oprócz tego, w planach wiele innych atrakcji, nie tylko muzycznych. Stay tuned! 

Najnowsze