Quebonafide kończy karierę! Ostatnia trasa koncertowa ogłoszona [DATY, MIASTA]

2021-10-12 14:16
Quebonafide kończy karierę! Ostatnia trasa koncertowa ogłoszona [DATY, MIASTA]
Autor: Spontan Productions Quebonafide kończy karierę! Ostatnia trasa koncertowa ogłoszona [DATY, MIASTA]

Metamorfoza artysty, zdumienie i spekulacje fanów, zaskakująca strona internetowa. Tak Quebonafide zapowiadał w 2020 trasę Romantic Psycho Experience. Wielki finał pokrzyżowała pandemia i lockdown, a fani artysty ponad rok czekali na dalsze informacje dotyczące koncertów. Dziś Quebonafide ogłasza swoją ostatnią trasę - Psycho Relations.

Spis treści

  1. Quebonafide - koncerty Psycho Relations
  2. Quebonafide - koncerty Psycho Relations [DATY, MIASTA]
  3. Quebonafide - BILETY koncerty Psycho Relations

Quebonafide - koncerty Psycho Relations będą ostatnimi, jakie artysta zagra pod tym pseudonimem. Na początku 2020 roku, Quebonafide pojawił się w mediach jako skromny, wycofany chłopak. Metamorfoza, która przeczyła jego dotychczasowemu wizerunkowi, zaskoczyła fanów i dziennikarzy, oraz rozpoczęła szereg dyskusji i teorii. Niecodzienna przemiana wywołała niemałe poruszenie, także poza środowiskiem hip-hopowym. Z perspektywy czasu wiemy już, że była to przewrotna i spektakularna akcja, promująca nowy album i trasę koncertową rapera. Planowany na 1 kwietnia 2020 pierwszy koncert, jak i wszystkie pozostałe na trasie, z powodu wprowadzonego lockdownu musiały zostać przełożone. Pozostał niedosyt oraz kolejne spekulacje w oczekiwaniu na nowe daty koncertów.

Sanah i Sobel w jednej piosence. To jeszcze nie Kolońska i Szlugi, ale też jest HIT!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Quebonafide - koncerty Psycho Relations

Wiosną 2022 roku Quebonafide wraca ze swoją ostatnią trasą koncertową. Psycho Relations to odświeżona formuła zaplanowanych występów, komentarz do aktualnej rzeczywistości oraz efekt pracy nad nowym materiałem, który powstaje w oczekiwaniu na spotkanie z fanami. Oczywiście podczas trasy nie zabraknie również utworów z albumu "Romantic Psycho". Ale to nie wszystko. Przez dwa lata Quebonafide przygotował dla fanów wiele niespodzianek. Więcej szczegółów wkrótce.

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie

- Quebonafide.

Quebonafide - koncerty Psycho Relations [DATY, MIASTA]

  • 21.04.2022 - MCK Katowice
  • 24.04.2022 - TAURON Arena Kraków
  • 08.05.2022 - COS Torwar w Warszawie
  • 12.05.2022 - Hala Stulecia Wrocław
  • 15.05.2022 - MTP Poznań (Pawilon 3A)
  • 21.05.2022 - Netto Arena Szczecin
  • 27.05.2022 - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Quebonafide - BILETY koncerty Psycho Relations

Wymiana biletów ze starej trasy możliwa jest tylko za pośrednictwem bileterii Going od dnia 14.10.2021 od godziny 10:00. Sprzedaż otwarta dostępna będzie od dnia 18.10.2021 od godz. 12:00 poprzez serwisy eBilet i Going. Więcej informacji na stronie organizatora: www.psychorelations.pl

Najnowsze