Sanah i Sobel w jednej piosence. To jeszcze nie Kolońska i Szlugi, ale też jest HIT!

2021-10-12 16:23
Sanah i Sobel w jednej piosence. To jeszcze nie Kolońska i Szlugi, ale też jest HIT!
Autor: Def Jam / Magic Records Poland Sanah i Sobel w jednej piosence. To jeszcze nie Kolońska i Szlugi, ale też jest HIT!

Cześć, jak się masz? - takie pytanie zadają gwiazd, które w ostatnich miesiącach solowo wydały megahity. Z jednej strony niezawodna Sanah, a z drugiej strony Sobel, który oczarował wszystkich swoim hitem Fiołowe pole. Jak brzmi ich wspólny utwór? Przekonajcie się słuchając już teraz!

Sanah i Sobel - piosenka cześć, jak się masz? momentalnie stała się hitem w mediach społecznościowych. 12 października 2021 o poranku internauci dzielili się ze sobą propozycją, pod którą podpisują się gwiazdy młodego pokolenia. Ten duet już miał przyjemność ze sobą współpracować. W czasie koncertu w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach artyści zaśpiewali wspólnie utwór Fiołkowe pole, a także singiel 2:00. Internauci po tej scenicznej współpracy nabrali ochoty na więcej i w końcu się doczekali. Sanah i Sobel weszli do studia nagraniowego, a to wszystko pod czujnym okiem Hotel Torino, czyli duetu produkcyjnego Dominik Buczkowski i Patryk Kumór.

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Sanah i Sobel - piosenka Cześć, jak się masz?

Z jednej strony delikatna, wrażliwa i spokojna Sanah, a z drugiej strony wulkan energii i artysta, który słynie z niecodziennych rozwiązań, czyli Sobel. Efektem ich współpracy jest niezapowiadana wcześniej piosenka cześć, jak się masz, która pojawi się na reedycji płyty Pułapka na Motyle od Szymona Sobla.

cześć, jak się masz - piosenka Sanah i Sobla

Piosenka cześć, jak się masz momentalnie stała się głównym tematem dyskusji w serwisie Twitter. 12 października 2021 od samego rana to właśnie tam pojawiło się mnóstwo komentarzy i słów zachwytu w temacie tego utworu. Choć są osoby, które czekają na najbardziej głośny niewydany utwór Kolońska i Szlugi, to jednak ich czas oczekiwania umili właśnie współpraca Sanah z Soblem. 

Sanah - piosenka Kolońska i Szlugi to HIT jesieni 2021? Wiemy, kiedy się pojawi! [DATA]

Internauci odczuwają lekki niedosyt, że Sanah jest zbyt mało w piosence. Warto jednak pamiętać, że artystka pojawia się w utworze jako gość, więc jej zwrotka jest krótsza. Oto kilka pierwszych opinii o utworze Cześć, jak się masz:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze