Polsat Festiwal Giganci w Sopocie 2020 - PROGRAM. W Operze Leśnej tego jeszcze nie było!

2020-05-23 19:13 RW
Polsat Festiwal Giganci w Sopocie 2020 - PROGRAM. W Operze Leśnej tego jeszcze nie było!
Autor: PIOTR HUKALO / DZIENNIK BALTYCKI / POLSKA PRESS / EAST NEWS Polsat Festiwal Giganci w Sopocie 2020 - PROGRAM. W Operze Leśnej tego jeszcze nie było!

W Operze Leśnej takiej sytuacji i takiego koncertu jeszcze nie było. Już pod koniec maja 2020 odbędzie się Polsat Festiwal Giganci w Sopocie. Udział w imprezie potwierdziły czołowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które wystąpią przy pustej widowni. Co się będzie działo? Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl.

Polsat Festiwal Giganci w Sopocie 2020program imprezy jest już ustalony i wydaje się, że formuła imprezy zadowoli telewidzów. Pierwotnie, w dniach 22-24 maja 2020, miał się odbyć Polsat SuperHit Festiwal 2020. Stacja organizująca to przedsięwzięcie wydała komunikat, w którym poinformowała, że wydarzenie zostaje odwołane ze względu na pandemię koronawirusa. Potwierdzono jednocześnie, że festiwal, w odsłonie jaką każdy zna, powróci w 2021 roku. Polsat Festiwal Giganci w Sopocie 2020 ma być alternatywą dla widzów, którzy tęsknią za rozrywką serwowaną przez największe gwiazdy. Przypomniane będą występy takich wykonawców, jak Zbigniew Wodecki, Beata Kozidrak, czy Agnieszka Chylińska. 

Zobacz: Polsat SuperHit Festival 2020 ODWOŁANY! Mamy oficjalne oświadczenie i nową datę

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Polsat Festiwal Giganci w Sopocie 2020 - PROGRAM

Polsat Festiwal Giganci w Sopocie 2020, to gwarancja muzycznych uniesień, ale również zabawy i śmiechu. Pierwszego dnia odbędzie się koncert przy pustej widowni w Operze Leśnej, który poprowadzi Krzysztof Ibisz. Telewizja Polsat poinformowała, że przypomniane zostaną hity czołowych postaci polskiej sceny muzycznej. W programie imprezy pojawiło się miejsce na wspomnienia i uczczenie trzeciej rocznicy śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Usłyszymy takie przeboje, jak: Chałupy welcome to, Z tobą chcę oglądać świat, Zacznij od Bacha, czy kultową dla wielu pokoleń, Pszczółkę Maję. Wyemitowany zostanie również występ Beaty Kozidrak z zespołem Bajm, a także Agnieszki Chylińskiej. Stacja podaje również, że przypomni występy grupy T. Love. Wszystko już 23 maja 2020.

Dzień później, 24 maja 2020, odbędzie się Sopocki Hit Kabaretowy - czego nam brakuje. Polsat podaje, że pokazane zostaną zabawne skecze i gagi, które oglądaliśmy w przeszłości w Operze Leśnej. Wśród artystów kultowe kabarety tj.: Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Smile, czy Kabaret Moralnego Niepokoju. 

Najnowsze