Polsat SuperHit Festival 2020 ODWOŁANY! Mamy oficjalne oświadczenie i nową datę

2020-04-17 14:56 RW
Polsat SuperHit Festival 2020 ODWOŁANY! Mamy oficjalne oświadczenie i nową datę
Autor: WBF Polsat SuperHit Festival 2020 ODWOŁANY! Mamy oficjalne oświadczenie i nową datę

Polsat SuperHit Festiwal 2020 nie odbędzie się! Z powodu pandemii koronawirusa organizatorzy, czyli telewizja Polsat, zdecydowała się całkowicie zrezygnować z szóstej edycji imprezy w tym roku. Oficjalne stanowisko w tej sprawie i szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Polsat SuperHit Festival 2020 odwołany! Impreza, która zaplanowana była na 22-24 maja została anulowana ze względu na pandemię koronawirusa. Organizatorzy tego gorącego wydarzenia, które co roku przyciągało uwagę tysięcy fanów największych muzycznych gwiazd, poinformowali, że decyzja została podjęta w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów. Corocznie zasiadali oni licznie na widowni Opery Leśnej. W ten sposób zadbano także o bezpieczeństwo kilkuset pracowników i współpracowników, którzy przygotowują i realizują imprezę. Wiadomo, że szósta edycja Polsat SuperHit Festival została odwołana, a nie przeniesiona na późniejszy termin. Odbędzie się ona w 2021 roku i tradycyjnie powinna być to końcówka maja.

Zobacz: Koncerty i festiwale w Polsce odwołane - jak radzą sobie firmy?

Polsat SuperHit Festival 2020 ODWOŁANY - oświadczenie

Polsat SuperHit Festiwal 2020 odwołany, co nie powinno nikogo dziwić. Od stycznia można było kupić wejściówki na tegoroczną edycję imprezy. Cena za jeden dzień na widowni, w zależności od sektora, wynosiła od 95-800 złotych. Oficjalne oświadczenie w sprawie anulowania wydarzenia poniżej:

Obecna sytuacja uniemożliwia właściwe przygotowanie, a następnie realizację festiwalu w sposób gwarantujący stuprocentowe bezpieczeństwo widzów i ekipy produkującej wydarzenie. Polsat SuperHit Festiwal to święto muzyki i miejsce, w którym corocznie w Operze Leśnej bawi się kilkanaście tysięcy osób. Kierując się odpowiedzialnością i rozsądkiem, podjęliśmy trudną zarówno dla nas, jak i artystów decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji.

Obiecujemy jednak, że Polsat SuperHit Festiwal powróci do Opery Leśnej i do domów milionów telewidzów w przyszłym - i w co wierzymy lepszym - 2021 roku.

Najnowsze