Pezet - bilety na koncert rapera WYPRZEDANE w 15 minut. Fani nie kryją zdenerwowania!

2019-10-10 16:38 MK
Pezet
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Na ten powrót czekały dziesiątki tysięcy fanów. We wrześniu 2019 roku, Pezet powrócił ze swoim najnowszym, pierwszym od siedmiu lat, krążkiem. Album z miejsca trafił na sam szczyt najchętniej kupowanych, a raper zdradził, że jego wydaniu towarzyszyć będzie wyjątkowy, bo jedyny koncert w Warszawie. Bilety na wydarzenie rozeszły się w zaledwie kwadrans, a fani w komentarzach nie kryją swojego zdenerwowania. Dlaczego?

Pezet - koncert Muzyka Współczesna to wydarzenie, na myśl o którym szybciej zabiło serce niejednego wielbiciela popularnego rapera. W końcu to jedyna okazja, by móc usłyszeć na żywo materiał z najnowszego albumu legendarnego muzyka, który wciąż pozostaje na samym szczycie najlepiej sprzedających się w ostatnich tygodniach. Wszak, Pezet postanowił pójść śladami Taco Hemingwaya, który również promował swoje najnowsze wydawnictwo jednym wydarzeniem, a mianowicie koncertem na Stadionie Narodowym. W przeciwieństwie do młodszego kolegi z branży, autor kawałka Spadam, zdecydował się jednak na koncert na warszawskim Torwarze. Bilety trafiły do sprzedaży w piątek, 10 października.

Pezet - bilety wyprzedane!

Koncert Muzyka Współczesna spotkał się z ogromnym zainteresowaniem już po jego ogłoszeniu. W krótkim czasie, wydarzeniem na Facebooku zainteresowało się kilka tysięcy osób. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że cały obiekt zostanie wyprzedany w zaledwie 15 minut! W najnowszym poście w mediach społecznościowych, Pezet podziękował fanom i zapewnił, że jest mu niezmiernie miło oraz, że nie może doczekać się występu.

Poza w pełni zasłużonymi gratulacjami, w komentarzach pod postem pojawiło się też sporo negatywnych opinii. Niektórzy fani zarzucili artyście, że zagranie tylko jednego koncertu nie jest wobec nich w porządku, a także, że zdecydował się na taki ruch tylko po to, by szybko wyprzedać wejściówki. Część z nich skarżyła się również na fakt, iż aplikacja, przez którą można było nabyć bilety, nie działała tak, jak powinna. Inni doradzają zaś zamianę Torwaru na większy obiekt bądź dodanie kolejnej daty. Na ten moment nie wiadomo, czy Pezet i jego współpracownicy wezmą sobie te uwagi do serca. Koncert Muzyka Współczesna ma się odbyć już 19 grudnia.

Najnowsze