Beyonce w Polsce 2023

i

Autor: White Label/East News Beyonce w Polsce 2023 - nie wszyscy będą mogli ją zobaczyć!

Oni nie zobaczą Beyonce na żywo! Kłopotliwa data koncertu artystki w Polsce

2023-02-08 13:45

Beyonce zagra w Polsce aż dwa koncerty w 2023 roku. Początkowo miał być tylko jeden, ale zainteresowanie biletami było tak duże, że postanowiono zorganizować jeszcze jedno widowisko. Okazuje się jednak, że niektórzy i tak nie będą mogli zobaczyć amerykańskiej diwy. Data drugiego koncertu dla wielu fanów muzyki może okazać się problemem.

Beyonce w Polsce to jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku. Artystka jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd światowego formatu i usłyszenie jej na żywo to marzenie wielu osób. W naszym kraju wystąpi po raz pierwszy od 5 lat. Nic więc dziwnego, że wielbiciele piosenkarki tłumnie rzucili się na bilety. Kiedy rozpoczęła się sprzedaż wejściówek, w wirtualnej kolejce czekało ponad kilkadziesiąt tysięcy chętnych. Niemal wszystkie bilety rozeszły się w ciągu kilku godzin. Z tego powodu organizatorzy ogłosili drugą datę koncertu. Niestety, niektórzy i tak nie będą mogli zobaczyć Beyonce! Dlaczego?

Beyonce w Warszawie 2023 - ponad 40 TYSIĘCY osób w kolejce po bilety na koncert!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Beyonce w Polsce 2023 - problematyczna data koncertu

Okazuje się, że najwięksi fani muzyki mogą nie mieć możliwości pojawienia się na drugim koncercie Beyonce w Polsce. Powodem jest coroczny Open'er Festival, który rozpoczyna się dokładnie tego samego dnia. Dodatkowo dokładnie wtedy mają wystąpić jedni z głównych zagranicznych headlinerów - Lizzo, OneRepublic i Lil Nas X. Niektórzy będą musieli wybrać: albo oni, albo Beyonce.

Beyonce w Polsce 2023 - bilety na drugi koncert. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - kiedy koncerty?

Beyonce w 2023 roku zagra w Polsce dwa koncerty. Pierwszy odbędzie się we wtorek 27 czerwca, a drugi w środę 28 czerwca. Oba odbędą się w Warszawie. Artystka zagra na największym obiekcie w naszym kraju, czyli stadionie PGE Narodowym. Występowała tam już w 2013 i 2018 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE