Beyonce w Polsce - drugi koncert

i

Autor: PictureGroup/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Beyonce w Polsce 2023 - bilety na drugi koncert. Gdzie, kiedy i po ile kupić?

2023-02-07 16:42

Bilety na koncert Beyonce wywołały ogromny szum wśród jej polskich fanów. Nic dziwnego, że tak bardzo ucieszyli się, iż artystka ogłosiła drugą datę w Polsce! Występ będzie miał miejsce już 28 czerwca 2023 roku. Kiedy bilety wejdą w sprzedaż oraz jak można je kupić? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Beyonce jest jedną z najbardziej uhonorowanych gwiazd na całym świecie. Kobieta pobiła rekord w ilości zdobytych nagród Grammy. Jej sukces jest niezaprzeczalny również w Polsce. Piosenkarka ma tysiące wiernych fanów, wobec czego jej koncert wzbudza ogromne emocje. Bilety na 27 czerwca cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Aż 50 tysięcy osób czekało w kolejce, aby móc je kupić. Choć niektórzy tracili nadzieję, artystka nieoczekiwanie ogłosiła drugi termin! Na stadionie narodowym wystąpi również następnego dnia! Wobec tego mamy dla Was najważniejsze informacje, dotyczące sprzedaży wejściówek na wydarzenie!

Beyoncé w Polsce 2023 - fani ZAŁAMANI problemami przy sprzedaży biletów. Wielu nie zobaczy idolki!

NAJPOTĘŻNIEJSZE SAMOCHODY ELEKTRYCZNE [Porsche Taycan Turbo S, Mercedes EQS i inne] | ESKA XD - Prosto z salonu #64

Beyonce w Polsce 28 czerwca - gdzie kupić bilety?

Wielu internautów nie zdążyło kupić wejściówek na występ królowej popu na stadionie narodowym 27 czerwca 2023 roku. Na całe szczęście gwiazda pozytywnie zaskoczyła ogłaszając drugi termin. Dla wielu osób jest to wręcz spełnieniem marzeń. Bilety na drugi koncert Beyonce w Polsce będą dostępne do kupienia na stronie Ticketmaster.

Beyonce w Polsce 28 czerwca - kiedy kupić bilety?

Bilety dostępne w sprzedaży będą już 8 lutego o godzinie 10:00. Fani powinni się pospieszyć i czekać punktualnie, aby mieć jak największe szanse na zobaczenie idolki.

Grammy 2023 - NOMINACJE, WYNIKI, ZWYCIĘZCY. Kto wygrał nagrody Grammy w tym roku?

Beyonce w Polsce 28 czerwca - po ile bilety?

Można spodziewać się takich samych cen, jakie obowiązywały na pierwszy koncert. Wyglądały one następująco:

  • Trybuny - od 161 do 519 złotych w zależności od miejsca
  • Gold Circle - 690 złotych
  • Płyta - 519 złotych
Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?