Oceniam obsadę nowego "Tańca z gwiazdami". Czy jesienna edycja będzie sukcesem?

2025-08-07 13:42

"Taniec z gwiazdami" powraca z nową edycją. Wiemy już, kto weźmie w niej udział, a tym samym można ocenić, czy skład nadchodzącego sezonu jest mocny. Dobór uczestników ocenił Adrian Rybak z ESKA.pl. Czy obsada wywoła zainteresowanie i czeka nas edycja pełna emocji? Oto analiza.

Taniec z gwiazdami

i

Autor: AKPA

"Taniec z gwiazdami" wraca do Polsatu już jesienią. Stacja będzie celebrować 20-lecie programu jubileuszową edycją. Ogłoszono już, kto weźmie udział w nowym sezonie. Będą to Ewa Minge, Tomasz Karolak, Lanberry, Aleksander Sikora, Barbara Bursztynowicz, Katarzyna Zillmann, Maja Bohosiewicz, Michał Czarnecki, Maurycy Popiel, Marcin Rogacewicz, Bagi i Wiktoria Gorodecka. Znamy też już niektórych tancerzy, którzy potwierdzili udział. To między innymi Agnieszka Kaczorowska, Sara Janicka, Albert Kosiński, Julia Suryś, Daria Syta, Izabela Skierska, Michał Kassin i Piotr Musiałkowski. Czy to dobry skład? Lista uczestników jest najważniejszą częścią każdego sezonu, ponieważ to, kto występuje, decyduje o tym, czy program będzie wywoływał zainteresowanie w mediach i wśród widzów. Oto małe podsumowanie.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z gwiazdami 2025" - kto z kim zatańczy? Typujemy pary jesiennej edycji

Nowy "Taniec z gwiazdami" to hit czy kit? Oceniam listę uczestników

"Taniec z gwiazdami 2025" - czy jesienna edycja będzie sukcesem?

Obsada jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami" jest kontynuacją trendów z poprzednich sezonów. Aktorzy i aktorki, ktoś ze świata muzyki i sportu, prezenterzy telewizyjni i influencerzy. Są osoby w każdym wieku. Od młodych dorosłych po starsze pokolenie. Najmocniejsze nazwiska to na pewno Tomasz Karolak i Ewa Minge. Dużo na pewno będzie się mówić o Marcinie Rogacewiczu za sprawą jego związku z Agnieszką Kaczorowską. Jak z resztą? Czy Lanberry dorówna popularnością Roxie Węgiel, a Michał Bagiński będzie miał takie wsparcie jak Julia Żugaj? Pełna analiza w zamieszczonym wyżej wideo.

"Taniec z Gwiazdami 2025" - kiedy premiera?

Przypominamy, że nowa odsłona "Tańca z gwiazdami" zadebiutuje na antenie Polsatu już 14 września 2025 roku. Występy duetów oceni surowe jury, w składzie: Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak oraz Tomasz Wygoda