Niall Horan w Polsce 2024 - data, miejsce, bilety. Kiedy koncert?

i

Autor: Universal Music

Koncert

Niall Horan w Polsce 2024 - data, miejsce, bilety. Kiedy koncert?

2023-05-25 11:47

Świetna wiadomość dla fanów Nialla Horana – nie dość, że już 9 czerwca będą mogli posłuchać najnowszego albumu artysty, "The Show”, to w następnym roku usłyszą utwory na żywo w Polsce. Niall Horan wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 18 marca 2024. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 czerwca o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 2 czerwca na LiveNation.pl o godzinie 10:00.

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił "THE SHOW” LIVE ON TOUR 2024 – swoją największą jak dotąd trasę koncertową i pierwszą solową od czasu "Flicker” World Tour w 2018 roku. Podczas trasy, Horan będzie wykonywał utwory ze swoich wszystkich trzech albumów, w tym "The Show”, który zostanie wydany 9 czerwca 2023 r. Wszystkie osoby, które zamówią album w preorderze do godziny 17:00 29 maja, za pośrednictwem strony: https://muzyka.sklep.pl/niall-horan, otrzymają spersonalizowany kod umożliwiający zakup biletu w przedsprzedaży. Przedsprzedaż biletów będzie trwała od godziny 11:00 we wtorek 30 maja 2023 r. do godziny 10:00 w piątek 2 czerwca 2023 r.

ZOBACZ TAKŻE: Niall Horan w reklamie irlandzkiego piwa! Jest koneserem [WIDEO]

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Nadchodzący album to głebokie rozmyślanie nad wszystkim: od zdrowia psychicznego, przez nieskończoną złożoność, po niepewność miłości. "The Show” to urzekające wyznanie o podążaniu za głosem serca do prawdy absolutnej. Album można już teraz zamówić w przedsprzedaży.

Niall Horan jest gotowy do podzielenia się swoim najbardziej osobistym materiałem w karierze oraz szczególnie spragniony powrotu na scenę. W dniu premiery nowego albumu Horan wystąpi w Nowym Jorku w ramach Citi Summer Concert Series w "Today Show”. Tego lata będzie także występował na festiwalach na całym świecie, w tym na Boston Calling.

ZOBACZ TAKŻE: Muzycy One Direction w Polsce. Na który koncert wybralibyście się najchętniej? [SONDA]

Nie ma nic lepszego niż obserwowanie, jak tłum śpiewa do ciebie z tymi wszystkimi emocjami na twarzach i wiedząc, że łączą piosenkę z czymś znaczącym w ich własnym życiu – mówi Niall Horan. – Dla mnie to zawsze najwspanialsza rzecz, jaka może wyniknąć z pisania piosenek.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował na całym świecie jako członek kultowego One Direction. Jego pełnowymiarowy solowy debiut "Flicker” wszedł na 1. miejsce listy Billboard 200 w październiku 2017 roku. Na płycie znalazły się m.in. trzykrotnie platynowy singiel "Slow Hands” i dwukrotnie platynowy "This Town”. Album znalazł się w pierwszej dziesiątce w 20 krajach. Z łączną globalną liczbą streamów przekraczającą osiem miliardów, "Flicker” zdobył platynę w pięciu krajach (w tym w USA) i złoto w kolejnych siedmiu. "Heartbreak Weather” ukazał się w 2020 roku i znalazł się na szczycie listy U.K.’s Official Albums oraz zestawienia Billboard’s Top Album Sales.