Niall Horan w Polsce 2024 - data, miejsce, bilety. Kiedy koncert?

i

Autor: Universal Music

Koncert

Niall Horan w Polsce 2024 - data, miejsce, bilety. Kiedy koncert?

2023-05-25 11:47

Świetna wiadomość dla fanów Nialla Horana – nie dość, że już 9 czerwca będą mogli posłuchać najnowszego albumu artysty, "The Show”, to w następnym roku usłyszą utwory na żywo w Polsce. Niall Horan wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 18 marca 2024. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 1 czerwca o godzinie 10:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 2 czerwca na LiveNation.pl o godzinie 10:00.

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił "THE SHOW” LIVE ON TOUR 2024 – swoją największą jak dotąd trasę koncertową i pierwszą solową od czasu "Flicker” World Tour w 2018 roku. Podczas trasy, Horan będzie wykonywał utwory ze swoich wszystkich trzech albumów, w tym "The Show”, który zostanie wydany 9 czerwca 2023 r. Wszystkie osoby, które zamówią album w preorderze do godziny 17:00 29 maja, za pośrednictwem strony: https://muzyka.sklep.pl/niall-horan, otrzymają spersonalizowany kod umożliwiający zakup biletu w przedsprzedaży. Przedsprzedaż biletów będzie trwała od godziny 11:00 we wtorek 30 maja 2023 r. do godziny 10:00 w piątek 2 czerwca 2023 r.

ZOBACZ TAKŻE: Niall Horan w reklamie irlandzkiego piwa! Jest koneserem [WIDEO]

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Nadchodzący album to głebokie rozmyślanie nad wszystkim: od zdrowia psychicznego, przez nieskończoną złożoność, po niepewność miłości. "The Show” to urzekające wyznanie o podążaniu za głosem serca do prawdy absolutnej. Album można już teraz zamówić w przedsprzedaży.

Niall Horan jest gotowy do podzielenia się swoim najbardziej osobistym materiałem w karierze oraz szczególnie spragniony powrotu na scenę. W dniu premiery nowego albumu Horan wystąpi w Nowym Jorku w ramach Citi Summer Concert Series w "Today Show”. Tego lata będzie także występował na festiwalach na całym świecie, w tym na Boston Calling.

ZOBACZ TAKŻE: Muzycy One Direction w Polsce. Na który koncert wybralibyście się najchętniej? [SONDA]

Nie ma nic lepszego niż obserwowanie, jak tłum śpiewa do ciebie z tymi wszystkimi emocjami na twarzach i wiedząc, że łączą piosenkę z czymś znaczącym w ich własnym życiu – mówi Niall Horan. – Dla mnie to zawsze najwspanialsza rzecz, jaka może wyniknąć z pisania piosenek.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował na całym świecie jako członek kultowego One Direction. Jego pełnowymiarowy solowy debiut "Flicker” wszedł na 1. miejsce listy Billboard 200 w październiku 2017 roku. Na płycie znalazły się m.in. trzykrotnie platynowy singiel "Slow Hands” i dwukrotnie platynowy "This Town”. Album znalazł się w pierwszej dziesiątce w 20 krajach. Z łączną globalną liczbą streamów przekraczającą osiem miliardów, "Flicker” zdobył platynę w pięciu krajach (w tym w USA) i złoto w kolejnych siedmiu. "Heartbreak Weather” ukazał się w 2020 roku i znalazł się na szczycie listy U.K.’s Official Albums oraz zestawienia Billboard’s Top Album Sales.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE