Niall Horan w reklamie irlandzkiego piwa! Jest koneserem [WIDEO]

2021-05-18 14:43 kp
Niall Horan
Autor: Rex Features/East News

Muzycy One Direction bardzo dbają o to, by ich wizerunek był wykorzystywany wyłącznie w takich akcjach, z którymi sami mogliby się utożsamić. Bardzo skrupulatnie dobierają więc kampanie reklamowe, w których się pojawiają. Jak na prawdziwego Irlandczyka przystało, Niall Horan nawiązał współpracę z kultową marką piwa ze swojego kraju. I wygląda na to, że zrobił to z czystą przyjemnością!

Harry Styles już od dłuższego czasu z dumą prezentuje w kolejnych kampaniach reklamowych ubrania marku Gucci, Liam Payne postawił na Hugo Bossa, a Niall Horan na... alkohol. Piosenkarz One Direction wystąpił w nowej reklamie znanego irlandzkiego piwa - w samą porę, bo niedawno na Wyspach znów otworzyły się puby i restauracje, zamknięte z powodu pandemii koronawirusa.

Fani Nialla Horana doskonale wiedzą, że muzyk to prawdziwy Irlandczyk z krwi i kości, o czym świadczy jego akcent, styl i upodobania. Nic więc dziwnego, że gdy gwiazdor otrzymał propozycję promowania jednego z najbardziej kultowych, irlandzkich trunków, zgodził się bez wahania.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Niall Horan reklamuje irlandzkie piwo

W nowym spocie możemy zobaczyć Nialla Horana, który po złagodzeniu pandemicznych restrykcji w końcu może się wybrać do pubu The Toucan w Londynie, by napić się swojego ulubionego piwa. 27-letni muzyk z przyjemnością wita się z barmanem - oczywiście w maseczce - i siada przy stoliku z kuflem charakterystycznego, ciemnego trunku.

Już czas! Jestem podekscytowany, że mogę wrócić do mojego ulubionego londyńskiego lokalnego pubu @thetoucansoho na zimny, gładki kufel czarnego napoju. Jeśli możesz, wyjdź i wspieraj swój lokalny pub teraz, gdy jest otwarty, potrzebują tego chłopaki.

- napisał Niall Horan, zaznaczając, że reklama powstała z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w pandemii.

W ramach współpracy z marką Niall Horan zagrał w pubie już w marcu koncert, który jego fani mogli obejrzeć online.

Zobaczcie reklamę i przypomnijcie sobie marcowy występ gwiazdora!

NAJNOWSZE