Mikromusic zagra koncert w Klubie Stodoła. Szykuje się ciekawe wydarzenie! [DATA, BILETY]

2021-02-17 9:20 ek
Mikromusic
Autor: materiały prasowe

28 lutego 2021 w Klubie Stodoła wystąpi Mikromusic! Formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z najnowszej płyty Kraksa. Koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Bilety na wydarzenie są dostępne w sprzedaży.

Mikromusic zagra koncert w Klubie Stodoła. Szykuje się ciekawe wydarzenie! [DATA, BILETY]. Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem 'Kraksa' opowiada o miłości. To miłość bezwzględna, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej. Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu. Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie, w której wokalistka powoli żegna się ze swoim psem.

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej - Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku. Ostatnia płyta Tak mi się nie chce oraz wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020 roku.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Mikromusic - Klub Stodoła [BILETY]

Koncert odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniu będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej. Warunkiem uczestnictwa w koncercie będzie również przekazanie organizatorowi podpisanego Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu społecznego. Bilety (miejsca siedzące):

  • Przedsprzedaż – 69 PLN (płyta), 79 PLN (balkon)
  • W dniu koncertu – 79 PLN (płyta), 89 PLN (balkon)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

Najnowsze