Sanah to nie jedyna gwiazda, która pisze piosenki innym artystom. Robiła to też Sarsa!

2021-02-14 9:48
Sanah i Sarsa
Autor: Lukasz Kalinowski/East News, WBF

Sarsa pisała piosenki innym artystom, a Ty nie miałeś o tym pojęcia! Jak się okazuje Sanah nie jest jedyną wokalistką, która tworzyła teksty popularnych singli swoim kolegom z branży. Robiła to również Sarsa nie tylko polskim artystom, ale również zagranicznym. Jesteście ciekawi komu napisała piosenki i co najważniejsze jakie? To wielkie hity, które zna każdy!

Sarsa to jedna z artystek, która dała się poznać w muzycznych talent-show. Najpierw Must Be The Music. Tylko Muzyka, potem X Factor, a na końcu The Voice of Poland. Choć w show Telewizyjnej Dwójki doszła do półfinału, ze względów zdrowotnych musiała odejść i przestać walczyć o miejsce na podium. Mimo niemiłej sytuacji, Sarsa nie poddała się i dziś jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju. Wielką furorę w 2015 roku zrobił jej debiutancki singel Naucz mnie, który do dziś znajduje się na playliście niejednej osoby. Co ciekawe, do numeru powstał również teledysk, a sam singiel został certyfikowany diamentem za sprzedaż w ponad 100 tysiącach kopii.

Ma nie tylko mocny i charakterystyczny głos, ale także smykałkę do pisania hitów! Jak się okazuje nie tylko Sanah i Margaret, napisały numery innym artystom, ale również Sarsa! To piosenki, które zna każdy i co ciekawe, do dziś cieszą się ogromną popularnością!

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Komu Sarsa napisała piosenki?

Jak się okazuje Sara nie tylko dobrze śpiewa, ale także dobrze pisze! To ona stworzyła wielkie hity niektórych gwiazd. Sprawdźcie poniżej listę napisanych przez nią singli dla innych. Będziecie w szoku - te piosenki zna każdy!

Ewa Farna - Tu

Sarsa napisała numer Tu dla Ewy w 2015 roku, który promował jej piąty album, zatytułowany Inna. Co ciekawe, artystki wspólnie napisały też słowa do jeszcze dwóch innych kawałków - Niekoniecznie i Na ostrzu.

Antek Smykiewicz - Limit Szans

Sarsa i Antek Smykiewicz stworzyli wspólnie słowa do piosenki Limit Szans. Powstała ona również w 2015 roku.

Patryk Kumór - Wiem jedno

Wiem jedno to numer z 2016 roku, który pojawił się na płycie artysty zatytułowanej 11. Jak się okazuje, to właśnie Sarsa jest autorką słów i muzyki do tej piosenki.

Monika Lewczuk - Ty i ja

W 2016 roku Sarsa wspólnie z Moniką Lewczuk, napisały słowa do kilku piosenek z płyty #1. Chodzi miedzy innymi o Ty i Ja, Nie zostawię nic, Biegnę oraz #Tam tam.

Alvaro Soler i Monika Lewczuk - Libre

Jak się okazuje, Monika Lewczuk i Sarsa współpracowały ze sobą także w 2017 roku. To właśnie wtedy powstał jeden z największych hitów zatytułowany Libre. W piosence usłyszymy nie tylko hiszpańskie, ale również polskie słowa, a Sara jest właśnie autorką polskiej części tekstu tego numeru! 

O kim mowa - Viki Gabor, Cleo, a może Justin Bieber? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto dubbingował mewę w bajce SpongeBob: na suchym lądzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze