Metallica - Sen o Warszawie. To wykonanie wywołuje ciarki na całym ciele!

2019-08-22 10:30 MK
Metallica
Autor: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Tego momentu fani legendarnego zespołu Metallica nie zapomną do końca życia. Podczas ostatniego koncertu w naszym kraju, grupa wykonała na żywo wielki przebój z repertuaru Czesława Niemena o tytule Sen o Warszawie. Taki wybór piosenki był ukłonem w stronę miasta, w którym odbyło się zaplanowane show. Publiczność składająca się z 60 tysięcy osób wspólnie wykonała z muzykami Metalliki ten nieśmiertelny utwór. Oglądając wideo, na pewno będziecie mieć ciarki na całym ciele! Zobaczcie ten niesamowity występ już teraz na ESKA.pl.

Metallica - Sen o Warszawie w wykonaniu najpopularniejszego zespołu metalowego to prawdziwy hit. Legendarna grupa, która na swoim koncie ma takie przeboje jak The Unforgiven czy Nothing Else Matters, powróciła do Polski w ramach najnowszej trasy koncertowej. Show odbyło się w środę, 21 sierpnia na PGE Narodowym. Tradycją jest, że muzycy wykonują na scenie kawałek z kraju, w którym aktualnie grają. Tym razem, wybór padł na Sen o Warszawie z repertuaru Czesława Niemena. Członkowie Metalliki chcieli w ten sposób oddać hołd miastu, do którego zawitali ze swoim show.

Metallica - Sen o Warszawie na żywo

Sen o Warszawie to jedna z najbardziej znaczących piosenek w historii polskiej muzyki. Kiedy zespół zapowiedział, że zaraz wykona bardzo wyjątkowy utwór, a w tle zaczęły rozbrzmiewać pierwsze dźwięki, nikt nie miał złudzeń, że chodzi o wielki przebój Czesława Niemena. Tłum składający się z 60 tysięcy osób wspólnie wykonał z muzykami Metalliki Sen o Warszawie, a nagrania z koncertu robią już furorę w sieci. Pod koniec występu, na telebimach pojawiło się zdjęcie polskiego piosenkarza. Czy fani zespołu mogli wymarzyć sobie lepszą niespodziankę?

Najnowsze