Metallica - Sen o Warszawie. To wykonanie wywołuje ciarki na całym ciele!

2019-08-22 10:30
Metallica
Autor: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Tego momentu fani legendarnego zespołu Metallica nie zapomną do końca życia. Podczas ostatniego koncertu w naszym kraju, grupa wykonała na żywo wielki przebój z repertuaru Czesława Niemena o tytule Sen o Warszawie. Taki wybór piosenki był ukłonem w stronę miasta, w którym odbyło się zaplanowane show. Publiczność składająca się z 60 tysięcy osób wspólnie wykonała z muzykami Metalliki ten nieśmiertelny utwór. Oglądając wideo, na pewno będziecie mieć ciarki na całym ciele! Zobaczcie ten niesamowity występ już teraz na ESKA.pl.

Metallica - Sen o Warszawie w wykonaniu najpopularniejszego zespołu metalowego to prawdziwy hit. Legendarna grupa, która na swoim koncie ma takie przeboje jak The Unforgiven czy Nothing Else Matters, powróciła do Polski w ramach najnowszej trasy koncertowej. Show odbyło się w środę, 21 sierpnia na PGE Narodowym. Tradycją jest, że muzycy wykonują na scenie kawałek z kraju, w którym aktualnie grają. Tym razem, wybór padł na Sen o Warszawie z repertuaru Czesława Niemena. Członkowie Metalliki chcieli w ten sposób oddać hołd miastu, do którego zawitali ze swoim show.

Metallica - Sen o Warszawie na żywo

Sen o Warszawie to jedna z najbardziej znaczących piosenek w historii polskiej muzyki. Kiedy zespół zapowiedział, że zaraz wykona bardzo wyjątkowy utwór, a w tle zaczęły rozbrzmiewać pierwsze dźwięki, nikt nie miał złudzeń, że chodzi o wielki przebój Czesława Niemena. Tłum składający się z 60 tysięcy osób wspólnie wykonał z muzykami Metalliki Sen o Warszawie, a nagrania z koncertu robią już furorę w sieci. Pod koniec występu, na telebimach pojawiło się zdjęcie polskiego piosenkarza. Czy fani zespołu mogli wymarzyć sobie lepszą niespodziankę?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze