Dawid Podsiadło - ballada Dżins w tanecznym remiksie! To absolutny HIT?!

2019-08-21 14:53 RW
Dawid Podsiadło - ballada Dżins w tanecznym remiksie!
Autor: Jacek Kołodziejski (Dawid Podsiadło) Dawid Podsiadło - ballada Dżins w tanecznym remiksie!

Dawid Podsiadło kontynuuje promocję albumu Małomiasteczkowy. Po tytułowym singlu, przyszedł czas na sukces z utworem Nie ma fal. Obecnie tryumfy święci z hitem Trofea, ale już niebawem może się to zmienić. Artysta zorganizował konkurs na najlepszy remiks, najbardziej sentymentalnej piosenki z płyty. Mowa o kawałku Dżins. Ten doczekał się kilku hitowych wersji, a pod jedną z nich podpisuje się zespół BEMY. Posłuchajcie zresztą sami - na ESKA.pl

Dawid Podsiadło w 2019 roku zdobył dosłownie wszystko. Wydał płytę Małomiasteczkowy, a ta błyskawicznie pokryła się diamentem za sprzedaż. Był m.in. laureatem nagrody Paszport Polityki oraz zgarnął sześć statuetek podczas gali Fryderyki. Co więcej jego koncerty, w ramach promocji najnowszego materiału, wyprzedały się w kilka minut. Dawid Podsiadło będąc na fali sukcesów postanowił dać jeden jedyny, wspólny koncert z gwiazdą hip-hopowego świata, Taco Hemingway'em. Wydarzenie odbędzie się 28 września 2019 na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta w podzięce swoim fanom zorganizował konkurs na oficjalny remiks piosenki Dżins. Wystarczy wejść na oficjalną stronę 2 Track Pro i legalnie pobrać wersję z samym wokalem Dawida.

Dawid Podsiadło - remiks Dżins

Co będzie następnym singlem z płyty Małomiasteczkowy? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak wiele wskazuje na to, że artysta postawi na bardziej popowy utwór, Najnowszy klip. Oficjalnie jednak tego nie wiadomo, bo artysta zorganizował konkurs na oficjalny remiks nastrojowego utworu Dżins. Jedną z wersji przygotował polsko-francuski zespół BEMY. Ta sama grupa nominowana była w 2017 roku do nagrody Fryderyk za Fonograficzny debiut roku.

Remiks piosenki Dżins porwie to tańca i stanie się prawdziwym hitem? Oceńcie słuchając go już teraz!

Najnowsze