Matura 2022: WYNIKI - strona CKE nie działa. Co się stało?

2022-07-05 7:45
matura poprawkowa 2022
Autor: canva.com matura poprawkowa 2022

Matura 2022 to wyzwanie, z którym zmierzyli się uczniowie, którzy w tym roku skończyli szkoły średnie. Wynik ich starań jest bardzo ważny, ponieważ będzie miał wpływ na ich dalszą edukacyjną drogę. 5 lipca wiele osób skarży się, że strona internetowa z wynikami nie działa. Co się stało? Gdzie szukać wyników?

Matura 2022 już za nami. Choć trwają już wakacje, wyniki testów wciąż stresują uczniów. Osiągnięte wyniki na egzaminie dojrzałości 2022 decydują o tym, jakie będą mieli szanse na dostania się do wymarzonej szkoły wyższej. Absolwenci szkół średnich sprawdzili swoją wiedzę, jaką przyswoili na ostatnim etapie obowiązkowej edukacji. Wszyscy liczą na jak najlepsze wyniki, które pozwolą im skończyć wymarzone studia. Według oficjalnej informacji wyniki miały być gotowe do sprawdzenia we wtorek 5 lipca 2022. Tego dnia okazało się jednak, że strona nie działa! Dlaczego?

ZOBACZ TAKŻE: Rekrutacja na studia 2022 - kiedy się zaczyna i do kiedy trwa? [DATA, ZASADY]

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Matura 2022 - strona z wynikami nie działa

Jeżeli masz problem ze sprawdzeniem wyników, nie masz się o co martwić. Informacja o publikacji wyników 1 lipca była prawdziwa. Jeśli oficjalna strona nie chce się uruchomić, to nie macie się czym martwić i musicie uzbroić się w dużą cierpliwość. W wyniku dużego oblężenia serwery nie wytrzymują. Wtedy należy poczekać i odświeżyć stronę po kilku minutach.

ZOBACZ TAKŻE: Matura poprawkowa 2022 – do kiedy można złożyć papiery

Matura 2022 - WYNIKI. Gdzie szukać?

Wyniki matury 2022 zostaną zamieszczone na specjalnej stronie internetowej. Aby poznać liczbę zdobytych punktów, uczniowie muszą wejść na adres wyniki.edu.pl. Następnie muszą wpisać login i hasło, które powinni dostać od dyrektora swojej placówki szkolnej lub wychowawcy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze