MATA w najbardziej nieoczekiwanym duecie roku! Raper zagra koncert z legendarną wokalistką

2020-08-04 15:45 Patrycja Obarowska
Mata oprowadzi po swoim liceum. Wyjątkowa akcja do której przyłączył się raper
Autor: SBM Label / materiał prasowy Mata oprowadzi po swoim liceum. Wyjątkowa akcja do której przyłączył się raper

Mata w najbardziej nieoczekiwanym duecie! Młody raper wystąpi gościnnie już niebawem na koncercie w Żywcu u boku legendarnej wokalistki! O kim mowa i jak poradzi sobie idol młodszego pokolenia? Te połączenie różniących się gatunkowo wykonawców może być mieszanką wybuchową! Więcej zdradzamy na ESKA.pl!

Mata zagra na koncercie u boku legendarnej wokalistki! Męskie Granie w Żywcu zbliża się nieubłaganie, a tym samym gościnny występ młodego rapera! Okazuje się, że już 8 sierpnia 2020 roku o godzinie 17:00 rozpocznie się niesamowity koncert przygotowany przez Męskie Granie Orkiestra 2020. Wydarzenie będzie świetną okazją do usłyszenia wielu fantastycznych i wybitnych artystów, którzy podczas koncertu dadzą wokalny popis swoich talentów. Tegoroczny koncert w Żywcu z pewnością zapewni zarówno uczestnikom, jak i artystom wiele atrakcji, które na długo pozostaną w naszych głowach. To jednak nie koniec niespodzianek! W sieci pojawiła się informacja, która z pewnością wywołała uśmiech na twarzy u fanów polskiego rapu. Okazuje się, że na koncercie w Żywcu będziemy mogli gościnnie usłyszeć jednego z bardziej popularnych polskich raperów. Michał Matczak, znany wszystkim, jako Mata wystąpi gościnnie na koncercie Katarzyny Nosowskiej. Ten nietypowy, a tym samym nieoczekiwany duet zagra wspólnie już 8 sierpnia. Nadchodzące wydarzenie w Żywcu z powodu pandemii koronawirusa będzie miało inny wymiar niż zwykle, ponieważ cały koncert odbędzie się na zasadzie transmisji online, jednak nic straconego! Dla publiczności zebranej przed komputerami wystąpi wielu wspaniałych i cenionych wokalistów. 

Spis treści

  1. Mata i Katarzyna Nosowska zagrają wspólnie na koncercie
  2. Koncert w Żywcu - kto wystąpi? 
  3. Koncert w Żywcu: transmisja - gdzie oglądać?

Mata i Katarzyna Nosowska zagrają wspólnie na koncercie

Mata w duecie z Katarzyną Nosowską. Młody raper wystąpi u boku legendarnej wokalistki już 8 sierpnia 2020 na koncercie organizowanym przez Męskie Granie w Żywcu. Te ekstremalne połączenie muzycznych gatunków może dać niesamowicie dobry efekt końcowy! 

Koncert w Żywcu - kto wystąpi? 

  • Mata
  • Katarzyna Nosowska
  • Bass Astral x Igo 
  • Król
  • Daria Zawiałow
  • Dawid Podsiadło
  • Męskie Granie Orkiestra

Koncert w Żywcu: transmisja - gdzie oglądać?

Koncert w Żywcu z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa odbędzie się za pośrednictwem transmisji online. W jaki sposób oglądać występy wokalistów? Transmisja Męskiego Grania 2020 online dostępna będzie w serwisie YouTube, a także na Facebooku Męskiego Grania. 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze