Męskie Granie 2020 - jak powstał Świt? Daria Zawiałow zdradziła wszystko!

2020-07-10 15:32 MK
Daria Zawiałow
Autor: YouTube/ MeskieGranie

Daria Zawiałow, Król oraz Igo – oto MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2020! Artyści charyzmatyczni i nieszablonowi. W połączeniu stanowią mieszankę wybuchową. Efektem hymn tegorocznej edycji pt. „Świt”. Jakie były kulisy tego projektu? Daria Zawiałow przybliża zakulisową atmosferę powstawania „Świtu”. Więcej na ESKA.pl.

Daria Zawiałow, Król, IGO - trójka artystów wspólnie napisała tekst oraz z Olkiem Świerkotem skomponowała muzykę. Za produkcję utworu odpowiadają Olek Świerkot i Andrzej Smolik. Teledysk wyreżyserował utalentowany przedstawiciel młodego pokolenia, Daniel Jaroszek. Co o hicie Świt mówi Daria Zawiałow?

Ogromnie się cieszę z tej współpracy. Zarówno Błażej jak i Igo są artystami, których cenię i którzy mnie inspirują. Nikt z nas nie przewidział tego, że zamkniemy się w domu u producenta Olka Świerkota i że wówczas wyjdzie z tego spotkania coś wartościowego. Nie tworzyliśmy nigdy wcześniej w takim modelu pracy. „Świt” powstał w zaledwie dwie godziny, razem z tekstem. To było szalone! Daniel Jaroszek, który jest kosmicznym talentem, stworzył do tego obrazek, który okazał się symbiotyczny w relacji z utworem.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Męskie Granie 2020 - szczegóły

Ze względu na panującą na świecie epidemię koronawirusa, w tym roku nie odbędzie trasa Męskiego Grania. Tysiącom miłośników projektu przypominamy, że 8 sierpnia zorganizowany zostanie online’owy koncert w Żywcu. Podczas wydarzenia tegoroczna orkiestra wykona dedykowany muzyczny set. Cały line-up wydarzenia zostanie ujawniony niebawem.

Smuci nas fakt, iż nie zaznamy w tym roku tego co najważniejsze czyli trasy koncertowej. Uważam jednak, że ten jedyny streamowany koncert, który odbędzie się 8 sierpnia w Żywcu, będzie czymś wyjątkowym! Warto być z nami tego dnia. Zapraszamy wszystkich! - dodała piosenkarka.

Najnowsze