Margaret wyrusza w Gaja Hornby Tour! Pierwszy przystanek - klub Stodoła w Warszawie

2019-09-27 16:49 MK
Margaret
Autor: WBF

Sądzisz, że dobrze znasz Margaret i nic cię nie zaskoczy? Nic bardziej mylnego! Już w październiku w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się koncert inaugurujący najnowszą trasę koncertową artystki. To pierwsze takie tournée w karierze doskonale znanej wszystkim piosenkarki. Już teraz sprawdź na ESKA.pl, dlaczego musisz być na tym koncercie i gdzie możesz kupić bilety.

Gaja Hornby to tytuł nowego albumu Margaret, z którego pochodzą takie hity jak Serce baila czy Ej, chłopaku. Gaja Hornby to również twarda dziewczyna, która nie boi się głośno mówić, co myśli. Przebojowa i odważna, zdolna porwać tłumy, śmiało płynie pod prąd! Przy wsparciu równie przekornych przyjaciół, tworzy śmiało zupełnie nowe brzmienia, które podbijają wszystkie listy przebojów. Przyjdź i przekonaj się sam, co ma do zaoferowania!

Margaret w Stodole - data, bilety

Już 2 października w warszawskim klubie Stodoła, odbędzie się niepowtarzalny koncert Margaret, stanowiący jednocześnie zapowiedź jesiennej trasy koncertowej. Będzie to niezapomniane widowisko, podczas którego otrzymacie szansę, aby jako pierwsi na żywo usłyszeć kawałki z zapowiadanej na kwiecień płyty artystki! Oczywiście, nie zabraknie także starszych hitów młodej wokalistki, takich jak: Thank You Very Much, Wasted, Cool Me Down, doskonale wszystkim znanych z pierwszych list przebojów.

Nie trzeba przypominać, że Margaret słynie ze swoich spektakularnych teledysków i przygotowanych do perfekcji show, które prezentują międzynarodowy poziom piosenkarki. Październikowy koncert Margaret będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem, dlatego nie zwlekaj z decyzją i kup bilety już teraz na www.ebilet.pl!

Najnowsze