Margaret i Natalia Szroeder zawładnęły sceną! Ich duet jest numerem jeden?

2021-07-31 20:31
Margaret i Natalia Szroeder
Autor: WBF

Dwie utalentowane piosenkarki, które dają czadu na koncertach i zachwycają swoimi piosenkami! Mowa oczywiście o Margaret i Natalii Szroeder, które wystąpiły niedawno na jednej scenie i udowodniły, że ich muzyczna współpraca jest po prostu petardą! Fani są zachwyceni wykonaniem na żywo i czekają z niecierpliwością na ich kolejne koncerty! Czy to duet numer jeden w polskiej branży muzycznej?

Margaret i Natalia Szroeder połączyły siły i wyszedł z tego kawałek Sold Out, którego premiera miała miejsce na początku lutego 2021 roku. Numer od razu spodobał się słuchaczom, a w dodatku wylądował na karcie YouTube na czasie z ogromną liczbą odsłon. Sold Out to singiel utrzymany w klimacie hip-hop, gdzie dziewczyny pokazują swoje rapowe, ale jakże romantyczne oblicze. Piosence towarzyszy również teledysk, który przepełniony jest kobiecością i ciekawymi kadrami, które szybko zapadają w pamięci odbiorców. Sold Out to kawałek znajdujący się na płycie Margaret. Mowa o Maggie Vision, czyli krążku na którym znajdują się połączenia hip-hopu, a także miejskiego popu. Pokazuje Margaret po muzycznej przemianie, a w dodatku zawiera kolaboracje z Youngiem Igim, Kizo, Otsochodzi, Kukonem, Karą, Stanislavvem, Urboishawtym i oczywiście Natalią Szroeder.

Margaret o nowej płycie i współpracy z Natalią Szroeder

Margaret i Natalia Szroeder - Sold Out

Margaret i Natalia Szroeder postanowiły dać czadu. Najpierw nagrały piosenkę Sold Out, następnie wydały teledysk, a niedawno wystąpiły wspólnie na scenie! Ten występ oczarował fanów artystek i sprawił, że chcą więcej! Margaret i Natalia Szroeder zagrały koncert w sobotę 24 lipca. Wszystko odbyło się w warszawskiej Progresji i nie mogło być inaczej... Piosenkarki premierowym wykonaniem Sold Out na żywo rozbiły bank, a w sieci na YouTube i w ich social mediach, zaczęły pojawiać się przeróżne komentarze:

- Świetnie razem brzmią ,mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś coś zrobią razem 🔥❤️

- Był ogieeeń!🔥😍

- Dziewczyny, było pięknie!!! 🔥❤️

- Dałyście czadu, super koncert 🔥

- Świetny duecik ❤️❤️🔥

Po bardzo dobrze przyjętym numerze Sold Out, każdy ma cichą nadzieję na więcej od Margaret i Natalii Szroeder. Czy dziewczyny zdecydują się na jeszcze jedną współpracę muzyczną? Na ten moment ciężko jest cokolwiek powiedzieć, jednak trzeba być dobrej myśli, a być może piosenkarki spełnią marzenie swoich fanów!

Najnowsze