Która piosenka Sanah pasuje do Ciebie najbardziej? Quiz

2021-07-27 12:41
Sanah
Autor: WBF

Sanah to bez dwóch zdań jedna z popularniejszych artystek w naszym kraju. Jej piosenki kocha każdy i nie ma co się dziwić. To prawdziwe perełki, które od razu wpadają w ucho, a w dodatku mają mądry przekaz. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, który singiel Sanah pasuje do Ciebie najbardziej? Nie czekaj ani chwili dłużej - rozwiąż nasz quiz poniżej!

Sanah ma 23 lata, a już wie o niej każdy! To piosenkarka, która dała się poznać słuchaczom za sprawą swojego hitu Szampan, który stał się numerem jeden listy AirPlay - Top, czyli najczęściej odtwarzanych numerów w polskich rozgłośniach radiowych. Kawałek otrzymał w Polsce status diamentowego singla, przekraczając liczbę 100 tysięcy sprzedanych kopii. Następnie Sanah pokazała, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zaczęła wydawać hit za hitem. Każda nowa piosenka była fantastycznie odbierana przez słuchaczy, a płyta Królowa Dram uzyskała status potrójnej platynowej płyty. Miliony odsłon w sieci, wyprzedane w mgnieniu oka bilety na koncerty, debiut na szczycie listy najchętniej kupowanych płyt, miliony fanów, i oczywiście same hity! Jesteś ciekawy która piosenka od Sanah pasuje do Ciebie najbardziej? Zmierz się z naszym quizem poniżej i sprawdź, który numer jest dla Ciebie idealny!

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Która piosenka Sanah pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 7
Najpiękniejsze w drugim człowieku jest...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze