Lenny Kravitz w Polsce 2020 - BILETY, DATA, MIEJSCE

2019-10-16 11:34
Lenny Kravitz w Polsce 2020 - BILETY, DATA, MIEJSCE
Autor: SIPA/SIPA/SIPA/East News Lenny Kravitz w Polsce 2020 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Lenny Kravitz kolejną supergwiazdą, która w 2020 roku odwiedzi Polskę! Artysta znany ze swoich energetycznych koncertów, po raz kolejny zafunduje nam niezapomniane show na żywo! Kiedy i gdzie zagra jedna z największych gwiazd muzyki? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl!

Lenny Kravitz w Polsce 2020 - bilety, data i miejsce, to trzy podstawowe kwestie, o których piszemy na ESKA.pl. Lenny Kravitz podnosi wysoko poprzeczkę swoją muzyką, idealnie łącząc brzmienia rock'n'rolla, funku, bluesa i soulu - na co idealnym przykładem jest jego ostatni jedenasty studyjny album Raise Vibration. Nawiązujący do jego młodzieńczych inspiracji - ale przede wszystkim wzbogacony mądrością oraz doświadczeniem jakie nabył w ciągu 30 lat na scenie, reprezentuje potężne twórcze odrodzenie oraz odważne i błyskotliwe dzieło zgodne z jego dziedzictwem i wiarą.

Zobacz: Koncerty 2020 w Polsce. Kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Lenny Kravitz w Polsce - DATA, MIEJSCE 

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60’ i 70’ kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Kiedy i gdzie koncert Lenny'ego Kravitza? Legenda światowej muzyki ogłosiła o nową trasę koncertową “Here to Love” i wiadomo, że wystąpi w naszym kraju, 15 czerwca 2020 r. w Arenie Gliwice.

Lenny Kravitz w Polsce - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na koncerty Lenny'ego Kravitza? Wejściówki w regularnej sprzedaży dostępne od piątku 18.10.2019 od godz. 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczęła się w środę, 16.10.2019 o godz. 12:00 i zakończy się 18.10.2019 o godz. 09:00.

Najnowsze