Shawn Mendes w Polsce 2020? Fani już czekają na koncert!

2019-04-14 17:46
Shawn Mendes w Polsce 2020 - koncert celem fanów. Już czekają!
Autor: Valerie MACON / AFP / EAST NEWS Shawn Mendes w Polsce 2020 - koncert celem fanów. Już czekają!

Shawn Mendes od marca 2019 roku rozgrzewa fanów występując na żywo w Europie. Na mapie koncertowej znalazła się Polska, a dokładniej Kraków, który kanadyjski wokalista odwiedził na początku kwietnia. Stolica Małopolski tak bardzo mu się spodobała, że obiecał wrócić do naszego pięknego kraju. Gdzie wystąpi Shawn Mendes? Czy faktycznie przyjedzie do Polski w 2020? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Shawn Mendes w Polsce 2020 - fani z ogromną niecierpliwością czekają na koncert kanadyjskiego wokalisty! Ich niecierpliwość jest naprawdę duża, a wszystko ze względu na pierwszy występ 20-letniego artysty w naszym kraju, który miał miejsce w kwietniu 2019 w Krakowie. Koncert Shawna Mendesa w Polsce, to jest możliwe, w końcu muzyk obiecał to fanom. Podczas spotkania Q&A z fanami wspominał o tym, że od 3 lat ludzie mówili mu, żeby w końcu przyjechał do Polski. W końcu cieszy się, że może spełnić marzenie tysięcy fanów. 

Zobacz: Shawn Mendes w Krakowie zagrał koncert życia?! Te 5 dowodów was o tym przekona!

Shawn Mendes w Polsce 2020 - koncert marzeniem fanów

Shawn Mendes występując na światowej trasie koncertowej śpiewa takie hity, jak: Stitches, Treat You Better, There's Nothing Holdin' Me Back czy Lost In Japan. Wiadomo, że przed wylotem na występy w Europie pracował w studiu nagraniowym. Prawdopodobnie nad utworami, które znajdą się na jego czwartym studyjnym albumie. Być może to z nim w 2020 roku wyruszy w kolejną trasę koncertową.

Zanim dowiemy się, że Shawn Mendes w Polsce 2020 da koncert, musi zostać oficjalnie ogłoszony. Na razie jest to tylko marzenie. W związku z tym, oficjalny fanklub artysty w naszym kraju, stworzył na Facebooku specjalne wydarzenie, w którym czytamy:

Marzysz o kolejnym koncercie Shawna Mendesa w Polsce? W takim razie dołącz do naszego wydarzenia, którego celem jest pokazanie organizatorom koncertu, jak wielu z nas czeka na powrót artysty do naszego kraju. Po udanym show w Krakowie to jest możliwe!

Do wydarzenia Shawn Mendes w Polsce 2020 w jeden dzień dołączyło ponad tysiąc osób! Z pewnością, osób chcących zobaczyć i usłyszeć kanadyjskiego wokalistę w naszym kraju będzie znacznie więcej.

Shawn Mendes rozpoczął swoją światową trasę koncertową The Tour, 7 marca 2019 roku. W czerwcu z Europy przeniesie się do Ameryki Północnej, w październiku i na początku listopada zagra w Nowej Zelandii i Australii, a koncertowanie zakończy 21 grudnia w Meksyku.

Najnowsze