The Voice of Poland 2022: UCZESTNICY - drużyna Lanberry [LISTA]

i

Autor: Jacek Grąbczewski The Voice of Poland 2022: UCZESTNICY - drużyna Lanberry [LISTA]

Lanberry - drużyna w The Voice of Poland 2022 [UCZESTNICY]

2022-10-30 10:22

Jak wygląda drużyna Lanberry? Kto jest w ekipie gwiazdy sceny muzycznej, która debiutuje, jako trenerka? Znalazły się osoby mające niebanalne, nieoczywiste głosy, a także takie, które nie boją się wyjść poza schemat. Takich właśnie wokalistów i wokalistek szuka polska artystka! Z myślą o wszystkich widzach i internautach aktualizujemy listę uczestników z jej ekipy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Lanberry - drużyna w The Voice of Poland 13
  2. The Voice of Poland 2022 - Lanberry

The Voice of Poland 2022uczestnicy Lanberry zrobią furorę na polskiej scenie muzycznej? Kto jest w drużynie Lanberry w The Voice of Poland 13? Jak wygląda lista uczestników z drużyny Lanberry? Pytania odnośnie ekipę wokalistki w muzycznym show zadawane są w różnych formach przez internautów. Uczestnicy The Voice of Poland 2022, których ma pod swoimi skrzydłami polska wokalistka i autorka tekstów to potencjalne gwiazdy. Osoby, które trafiły, by szlifować swój głos pod okiem Małgorzaty Uściłowskiej są prawdziwymi szczęściarzami. Lanberry mówiła o tym, jaki jest jej cel w programie. Chce podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem zarówno z samego warsztatu wokalnego, jak i szeroko pojętego songwritingu i przede wszystkim pragnie nauczyć każdego budowania swojej tożsamości artystycznej.

Lanberry sama zaczynała w The Voice of Poland. NIKT nie odwrócił się w jej stronę!

DESERY BEZ CUKRU, GRZECHY KIEROWCÓW, JEREMY SOCHAN, MANESKIN - ESKA XD #056

Lanberry - drużyna w The Voice of Poland 13

Lanberry ma w swojej drużynie zwycięzcę w The Voice of Poland 13? Kto jest w drużynie Lanberry? Lista uczestników aktualizowana w tym miejscu, w trakcie trwania każdego odcinka:

The Voice of Poland 2022 - Lanberry

Lanberry przekonuje, że najciekawszy głos to nie zawsze ten najgłośniejszy niczym głos Whitney Houston. To przede wszystkim głos, który dotyka w nas jakąś czułą strunę, maluje nam za pomocą dźwięków historię, której chcemy słuchać. Liczę, że dzięki programowi i jego uczestnikom będę miała możliwość, by spojrzeć na muzykę z innej strony, że również ja będę mogła nauczyć się czegoś, otworzyć się na nowe i może zweryfikować swoje poglądy. Nowa trenerka The Voice of Poland jest cenioną kompozytorką i autorką tekstów współtworzącą utwory w najbardziej uznanych teamach producenckich w naszym kraju. Wśród ponad 100 utworów stworzonych zarówno dla siebie, jak i gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, znalazły się przeboje m.in.: Dawida Kwiatkowskiego (m.in. Bez Ciebie, Proste), Kayah i Viki Gabor (Ramię w Ramię), Dody (Don't Wanna Hide), Zuzy Jabłońskiej (Powiedz Mi to w Twarz) i Michale Morrone (Watch Me Burn).