Michał Bednarek

i

Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Michał Bednarek - uczestnik programu The Voice of Poland 13

Michał Bednarek - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Pracuje jako weterynarz!

2022-09-25 14:55

Michał Bednarek to jeden z tych uczestników The Voice of Poland, na których trzeba zwrócić uwagę. To zdolny wokalista, który wywołał dużo emocji swoim występem na Przesłuchaniach w ciemno. Kim jest nowa gwiazda popularnego talent show Telewizji Polskiej? Okazuje się, że mężczyzna jest weterynarzem.

Michał Bednarek to uczestnik 13. edycji The Voice of Poland. Był jednym z ostatnich kandydatów, ponieważ pojawił się w ostatnim odcinku z Przesłuchaniami w ciemno. Okazuje się, że mężczyzna na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym niż muzyka. Jego pasją są zwierzęta i z tego powodu został weterynarzem. Jego zdjęcia w fartuchu weterynaryjnym można znaleźć na jego profilu na Instagramie. W tej aplikacji należy go szukać pod nazwą @mobdnrk. Prowadzi także konto poświęcone muzyce - @michalbednarekofficial. Jak poszło mu na castingu do programu TVP?

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Stankiewicz - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Brał już udział w zagranicznej edycji!

Uczestnik The Voice of Poland wygrał z uzależnieniem!

Michał Bednarek - Przesłuchanie w ciemno

Michał Bednarek pojawił się na Przesłuchaniu w ciemno w 13. edycji programu The Voice of Poland i jego występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorom. Wokalista wykonał piosenkę As It Was, którą w oryginale wykonuje Harry Styles. To jeden z największych hitów tego roku.

Michał Bednarek - drużyna w The Voice of Poland 13

Michał Bednarek przeszedł do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniach w Ciemno zasilił grono drużyny Lanberry. Nie miał jednak innego wyboru, ponieważ to jedyna trenerka, która postanowiła się odwrócić.