Michał Bednarek - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Pracuje jako weterynarz!

2022-09-25 14:55
Michał Bednarek
Autor: fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP Michał Bednarek - uczestnik programu The Voice of Poland 13

Michał Bednarek to jeden z tych uczestników The Voice of Poland, na których trzeba zwrócić uwagę. To zdolny wokalista, który wywołał dużo emocji swoim występem na Przesłuchaniach w ciemno. Kim jest nowa gwiazda popularnego talent show Telewizji Polskiej? Okazuje się, że mężczyzna jest weterynarzem.

Michał Bednarek to uczestnik 13. edycji The Voice of Poland. Był jednym z ostatnich kandydatów, ponieważ pojawił się w ostatnim odcinku z Przesłuchaniami w ciemno. Okazuje się, że mężczyzna na co dzień zajmuje się czymś zupełnie innym niż muzyka. Jego pasją są zwierzęta i z tego powodu został weterynarzem. Jego zdjęcia w fartuchu weterynaryjnym można znaleźć na jego profilu na Instagramie. W tej aplikacji należy go szukać pod nazwą @mobdnrk. Prowadzi także konto poświęcone muzyce - @michalbednarekofficial. Jak poszło mu na castingu do programu TVP?

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Stankiewicz - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Brał już udział w zagranicznej edycji!

Uczestnik The Voice of Poland wygrał z uzależnieniem!

Michał Bednarek - Przesłuchanie w ciemno

Michał Bednarek pojawił się na Przesłuchaniu w ciemno w 13. edycji programu The Voice of Poland i jego występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorom. Wokalista wykonał piosenkę As It Was, którą w oryginale wykonuje Harry Styles. To jeden z największych hitów tego roku.

Michał Bednarek - drużyna w The Voice of Poland 13

Michał Bednarek przeszedł do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniach w Ciemno zasilił grono drużyny Lanberry. Nie miał jednak innego wyboru, ponieważ to jedyna trenerka, która postanowiła się odwrócić.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze