Evgen Peltek

i

Autor: Materiały prasowe TVP Evgen Peltek - uczestnik 13. edycji The Voice of Poland

Evgen Peltek - kim jest uczestnik 13. edycji The Voice of Poland. Zachwycił publiczność!

2022-09-10 21:35

Evgen Peltek to kolejny uczestnik The Voice of Poland 13, który zawalczy o główną nagrodę w muzycznym show. Jego wyjątkowy wokal potrafi zachwycić. Czy Evgen ma szansę wygrać tegoroczną edycję? Zobacz jaki utwór wykonał podczas przesłuchań w ciemno, i które fotele udało mu się odwrócić.

Evgen Peltek - kim jest?

Evgen Peltek pochodzi z Ukrainy, a dokładnie z Bołgardu. Jest muzykiem ulicznym, a z gitarą niemal się nie rozstaje. Na TikToku prowadzi swój kanał, gdzie dzieli się fanami coverami popularnych utworów.

Evgen Peltek w The Voice of Poland 13

Evgen Peltek wspaniale wypadł na scenie muzycznego show. Wykonał utwór Alexa Tunera z zespołu The Arctic Monkeys "It's Hard to Get Around the Wind". Jego wykonanie oczarowało jurorów. Odwróciły się wszystkie fotele, więc Evgen miał możliwość wybrania wymarzonego trenera. Ostatecznie zdecydował się dołączyć do drużyny Lanberry.

Eska Summer City radiostacja w Gliwicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE