Norbert Wronka - kim jest uczestniczk The Voice of Poland 13? Swoim wykonaniem zachwycił jurorów!

i

Autor: Materiały prasowe

Norbert Wronka - kim jest uczestniczk The Voice of Poland 13? Swoim wykonaniem zachwycił jurorów!

2022-09-03 21:54

Norbert Wronka zdecydowanie zna sposób na oczarowanie trenerów The Voice of Poland. Kim jest wokalista? Do czyjej drużyny trafił Norbert? Mamy dla was garść informacji o uczestniku The Voice of Poland 2022!

Norbert Wronka - kim jest?

Norbert Wronka to wokalista, którego wielu może kojarzyć. Szerszej publiczności dał się poznać podczas udziału w programie "Szansa na sukces". Muzyka jednak towarzyszy mu od najmłodszych lat. W 2017 roku ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Potrafi również grać na saksofonie i puzonie. Norbert swoją przygodę ze śpiewem rozpoczął blisko 8 lat temu. w 2021 roku ukazał się jego singiel "Niewinny". Nagrywany był we współpracy z wytwórnią Niebieski Label.

The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

Norbert Wronka w The Voice of Poland 13

Norbert Wronka w The Voice of Poland 13 zauroczył trenerów. Podczas jego występu odwróciły się wszystkie fotele! Głos Norberta zapewnił mu możliwość wybrania wymarzonego trenera. Ostatecznie poszedł do drużyny Lanberry. Podczas przesłuchań w ciemno Norbert wykonał "Tears in Heaven" Erica Claptona.

The Voice of Poland 13 doczeka się zmian! Kolejna edycja w zupełnie nowym studiu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE