Rafał Talarczyk w The Voice of Poland 13

i

Autor: Materiały prasowe

Rafał Talarczyk - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Scena go uwielbia!

2022-10-08 20:21

Rafał Talarczyk jest kolejnym uczestnikiem 13. edycji The Voice of Poland! Scena jest dla niego drugim domem. Rafał odnajduje się nie tylko w muzyce, ale również w teatrze, który jest jedną z jego miłości. Jaki utwór wykonał wokalista podczas przesłuchań w ciemno? Do czyjej drużyny trafił? Przekonajcie się sami!

Martin Rybczyński wymarzonym synem Marka Piekarczyka! Urzekł go głosem

Rafał Talarczyk - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13?

Kim jest Rafał Talarczyk? Wokalista jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu oraz absolwentem studiów I stopnia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Rafał to zdecydowanie człowiek-orkiestra. Publiczność ze śląska może go kojarzyć m.in. ze wspaniałych ról w Teatrze Rozrywki w Katowicach. Deski teatru go pokochały. Czy tak samo będzie ze sceną muzycznego show? Przekonamy się w następnych odcinkach z jego udziałem!

Magdalena Nawojska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 13? Jej głos wprawia w osłupienie!

Rafał Talarczyk w The Voice of Poland 13

Rafał Talarczyk podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór Don't break the heart Tom'a Grennan'a. Jego głos i talent przekonały Lanberry, która zdecydowała się odwrócić swój fotel. To właśnie w jej drużynie Rafał będzie kontynuował swoją przygodę w The Voice of Poland.

Christopher Falconnet - kim jest uczestnik The Voice of Poland 13? Pokazał na co go stać!

Sonda
Czy podoba ci się skład trenerski w The Voice of Poland?