Lanberry

i

Autor: materiały prasowe // screen z YouTube/The Voice of Poland Lanberry odpadła z The Voice of Poland. Teraz będzie jurorką!

Lanberry sama zaczynała w The Voice of Poland. NIKT nie odwrócił się w jej stronę!

2022-09-02 9:56

Oficjalnie wiemy już, że to Lanberry zastąpi Sylwię Grzeszczak i zadebiutuje w roli jurorki The Voice of Poland. Jest to o tyle ciekawe, że artystka sama zaczynała w popularnym show. Talent piosenkarki nie został wówczas doceniony przez trenerów, którzy nie odwrócili się w jej stronę. Pamiętacie to przesłuchanie w ciemno?

Lanberry jurorką w The Voice of Poland. Znana z hitów Piątek czy Plan awaryjny artystka otrzymała od Telewizji Polskiej propozycję nie do odrzucenia. To właśnie ona będzie oceniać zmagania marzących o karierze muzycznej uczestników w programie, którego 13. edycja wystartuje już 3 września. Ogłoszenie Lanberry jako czwartej jurorki The Voice of Poland wywołało niemałe poruszenie w mediach społecznościowych. Fani wokalistki od razu zwrócili uwagę na fakt, że zaproponowanie posady trenera w muzycznym show to dowód na jej wielki sukces. Choć nie wszyscy o tym pamiętają, Lanberry zaczynała właśnie w... The Voice of Poland. Przyszła gwiazda polskiej sceny pojawiła się na przesłuchaniach w ciemno do 3. edycji formatu, gdzie jeszcze jako Małgorzata Uściłowska zaśpiewała ponadczasowy hit Imagine. Nikt z zasiadających wówczas w jury artystów nie odwrócił się w jej stronę. Mimo tego Lanberry otrzymała kilka wskazówek, z których, jak widać, skorzystała.

Nowy singiel Lanberry to dopiero początek!

Lanberry odpadła z The Voice of Poland

Małgorzata Uściłowska pojawiła się na castingach do 3. edycji The Voice of Poland, gdzie zaśpiewała piosenkę z repertuaru Johna Lennona Imagine. Ku zaskoczeniu publiczności i widzów, żaden z trenerów nie zdecydował się na wciśnięcie magicznego guzika i zaproszenie uczestniczki do swojej drużyny. Trenerzy nie szczędzili jej jednak komplementów.

Jesteś niesamowicie utalentowana - powiedział Marek Piekarczyk.

Pięknie zaśpiewałaś - dodała Maria Sadowska.

Jesteś bardzo zdolna - wtórowała im Edyta Górniak.

Zapraszamy do kolejnej edycji - zachęcali Tomson i Baron.

Lanberry nie zdecydowała się na udział w kolejnej edycji show. Piosenkarka powróci do The Voice of Poland po dziewięciu latach, ale już jako trenerka. Gwiazda będzie współpracować m.in. z Markiem Piekarczykiem oraz Tomsonem i Baronem, którzy odrzucili ją na przesłuchaniach w ciemno, a także z Justyną Steczkowską. Uczestnicy będą mogli wiele się od niej nauczyć!

The Voice of Poland 13 - TRENERZY. Kto jest trenerem w Voice of Poland 2022?

Sonda
Lanberry nową trenerką The Voice of Poland - pasuje do tej roli?