Lady Pank

i

Autor: materiały prasowe

Lady Pank zagra wyjątkowy koncert! Kiedy usłyszymy wszystkie numery z albumu LP 40?

2021-02-12 13:40

Lady Pank szykuje się do spektakularnego występu! Kiedy dokładnie i gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert polskiego zespołu? Legendarna grupa zaprezentuje w Klubie Stodoła na żywo cały materiał z nowego albumu LP 40! Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Lady Pank już 13 marca zagra w Stodole wyjątkowy koncert, promujący najnowszą płytę LP 40! Będzie to specjalny i jedyny koncert, promujący najnowszą krążek zespołu, który trafi do sprzedaży dzień wcześniej. Legendarna grupa zaprezentuje w Stodole na żywo cały materiał z nowego albumu, jak również swoje największe hity, które w trakcie minionych czterech dekad wychowały trzy pokolenia słuchaczy. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, z ograniczoną liczbą widowni siedzącej. Limitowana liczba biletów jest już dostępna w sprzedaży! 

LP 40 to najnowszy album zespołu Lady Pank, który trafi do sprzedaży 12 marca 2021. Co ważne, ukazuje się on w jubileuszowym, 40 roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80. ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych artystów. Założona przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego 40 lat temu grupa po dziś dzień jest jedną z najpopularniejszych w historii polskiego rocka. 

Sonda
Na jakie wieści od swojego idola czekasz bardziej?

Lady Pank - koncert promujący album LP 40 

Koncert Lady Pank w Klubie Stodoła odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniu będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej. Warunkiem uczestnictwa w koncercie będzie również przekazanie organizatorowi podpisanego Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu społecznego. Bilety na wydarzenie będą kosztować 149 zł i można zakupić je na tej stronie. 

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz