Margaret wraca na scenę! Da koncert w cyklu Lato na Pradze 2020 [DATA, BILETY]

i

Autor: Łukasz Jasiukowicz Margaret wraca na scenę! Da koncert w cyklu Lato na Pradze 2020 [DATA, BILETY]

Margaret nagrała utwór z podopiecznym z The Voice of Poland. Był faworytem widzów

2021-02-13 15:56

W końcu jest! Długo wyczekiwana przez fanów płyta Margaret Maggie Vision w końcu pojawiła się w sklepach i serwisach cyfrowych. Na nowym krążku gwiazda odsłania nieznane dotąd oblicze, a pomagają jej w tym doskonale znani polskiej publiczności artyści. Wśród gości, którzy zaśpiewali na płycie, nie zabrakło podopiecznego Margaret z The Voice of Poland.

Margaret i Stanisław Ślęzak z The Voice of Poland połączyli siły w piosence Introwersje, która pojawiła się na kolejnym, piątym już albumie polskiej piosenkarki. Krążek Maggie Vision miał zadebiutować na rynku jeszcze w zeszłym roku, a dokładnie 27 listopada. Niestety, pandemia pokrzyżowała plany promocyjne Margaret, przez co artystka przesunęła premierę longplaya na piątek, 12 lutego. Tego samego dnia na singlu ukazała się piosenka Sold Out, w której gościnnie pojawiła się inna, równie znana polska wokalistka Natalia Szroeder. Na najnowszym krążku Margaret nie brakuje niespodzianek. W nagraniu go gwieździe pomogli między innymi: Kizo, Otsochodzi, Kukon, Kara, Urboishawty czy też właśnie jej podopieczny z programu The Voice of Poland Stanisław Ślęzak, który robi karierę muzyczną pod pseudonimem STANISLAVV.

O tym, że Margaret i Stanisław nagrywają duet spekulowano już w listopadzie 2019 roku, kiedy to Margaret zamieściła w mediach społecznościowych wideo ze studia nagraniowego, na którym widoczny był właśnie młody wokalista. Uczestnik 10. edycji show udostępnił relację u siebie z dopiskiem 'Excited!!!'. 

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni

Margaret i Stanisław Ślęzak w duecie

Choć w zapowiedzi singla Xanax Margaret wyznała, że okres, kiedy była jurorką w The Voice of Poland, był jednym z najtrudniejszych czasów w jej życiu, to udało jej się wyciągnąć z niego wartościowe znajomości. Tuż przed premierą krążka Maggie Vision Stanisław Ślęzak zamieścił na swoim Instagramie bardzo szczere podziękowania dla mentorki.

- Chciałbym podziękować Gosi za tak ogromna szanse i za opiekę jaka mnie obdarzyła po programie. Bardzo starała się mi pomoc, lecz po prostu nie był to dla mnie odpowiedni moment na jakikolwiek start. Ale jak obiecała że będziemy robić muzyczkę tak zrobiliśmy :)) I dziś szczęśliwy, zmotywowany szansa, postaram się dzielić z wami muzyka, która jest w moim sercu. Chciałem o tym powiedzieć gdyż wiele osób pytało co się stało po The Voice, czy współpracuje z Gosia. Próbowaliśmy, nie wyszło, ale jeszcze nic nie jest skreślone, zawsze możemy spróbować kolejny raz ;)) Jeszcze raz chciałbym podziękować Gosi, jest wspaniała osoba i jak mało który trener z Voice, chciała szczerze pomoc mi po programie. Było, minęło. Lecimy!! INTROWERSJE! Łogiń - napisał.

Wspólnej piosenki Margaret i Stanisława możecie posłuchać poniżej.

Sonda
Cieszysz się, że Margaret wydaje nowości?