Krystian Ochman zaśpiewał River z dedykacją dla Ukrainy. Tym gestem WZRUSZYŁ wszystkich

2022-05-07 20:11
Krystian Ochman zaśpiewał River z dedykacją dla Ukrainy. Tym gestem WZRUSZYŁ wszystkich
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER / EAST NEWS Krystian Ochman zaśpiewał River z dedykacją dla Ukrainy. Tym gestem WZRUSZYŁ wszystkich

Krystian Ochman poruszył serca swoich fanów zwracając się do wszystkich osób związanych z Ukrainą. Reprezentant Polski w Eurowizji 2022 zaapelował, że nie chcemy wojny i zadedykował wszystkim swój najnowszy utwór River. Posłuchajcie i zobaczcie wideo już teraz.

Spis treści

  1. Krystian Ochman - dedykacja dla Ukrainy

Krystian Ochman zawsze uśmiechnięty i pełny pozytywnej energii, którą dzieli się ze słuchaczami od początku swojej kariery. Tak było podczas występów w muzycznym programie The Voice of Poland i tak też jest, w czasie spotkań z fanami na koncertach. Artysta od kilku miesięcy promuje swoją debiutancką płytę Ochman, z której znacie hit Światłocienie, czy chociażby Ja to znam. Wnuk Wiesława Ochmana obecnie koncertuje w największych miastach Polski, w ramach trasy Winter Tour 2022. Wystąpił już w Bydgoszczy, Bielsku-Białej, Lublinie, a 28 lutego 2022 dał wyjątkowy koncert w Warszawie. To właśnie koncert w stolicy zrobił ogromną furorę w internecie. Artysta, zgodnie z setlistą zaśpiewał swoje utwory w rockowych aranżacjach, ale wywołał również ogromne poruszenie śpiewając po raz pierwszy na koncercie utwór River, z którym powalczy o zwycięstwo dla Polski 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. Nie samo wykonanie River wywołało jednak wzruszenie, a słowa, które wypowiedział przed zaśpiewaniem tego utworu.

Ochman - koncerty ZIMA 2022. Kiedy i gdzie wystąpi Krystian Ochman? [DATY, MIASTA]

Krystian Ochman - dedykacja dla Ukrainy

Krystian Ochman pokazał swoją artystyczną wrażliwość dedykując przejmującą piosenkę River wszystkim w Ukrainie. Było to pierwsze wykonanie tego utworu na trasie Winter Tour 22, ale jakże szczególne. Artysta zapowiedział swój występ mówiąc i wzruszając przy tym publiczność: - Teraz taki moment przykry, bo chcę coś powiedzieć o sytuacji w Ukrainie. To oczywiste, że taka rzecz nie może mieć miejsca w naszym świecie teraz. Chcę powiedzieć, że NIE wojnie. Wierzę w to, że ludzie, którzy nie nauczyli się na błędach historii się otrząsną. Jesteśmy przeciwko tej wojnie. Chcemy pokoju. Kolejny utwór dedykuję wszystkim w Ukrainie. 

Powiedział Ochman mając na piersi przyczepioną żółto-niebieską wstążkę. Zobaczcie całość już teraz:

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Eurowizja 2022 - Ukraińcy identyfikują się z River Ochmana. Piosenka Polski wzrusza do łez

Krystian Ochman reprezentuje Polskę w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji. Artysta bilet do Turynu wygrał w polskich preselekcjach pokonując między innymi Darię Marcinkowską, Kubę Szmajkowskiego czy zespół Unmute. Ochman swój pierwszy występ w Eurowizji da 12 maja podczas półfinału. Finał odbędzie się natomiast dwa dni później.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze