Eurowizja 2022 - Ukraińcy identyfikują się z River Ochmana. Piosenka Polski wzrusza do łez

2022-03-01 14:12
River - komentarze z Ukrainy
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska; Youtube.com/Eurovision Song Contest

Eurowizja 2022 wywołuje emocje wśród Polaków, ponieważ wiele osób pokłada ogromne nadzieje w naszym reprezentancie Krystianie Ochmanie. W obliczu ostatnich wydarzeń za naszą wschodnią granicą piosenka River została doceniona także przez Ukraińców. Pod teledyskiem na YouTube pojawiły się poruszające komentarze.

Krystian Ochman to polski reprezentant na Eurowizji 2022. Podczas 66. edycji konkursu zawalczy o pierwsze dla naszej kraju zwycięstwo. Wykona piosenkę River, z którą wygrał preselekcje Tu bije serce Europy. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych dziennikarzy, influencerów oraz fanów Eurowizji. Jak na razie Polska uważana jest za jednego z głównych faworytów do zdobycia trofeum. Fani doceniają nie tylko niesamowity glos Krystiana, ale także dobrą kompozycję oraz warstwę liryczną. O czym jest piosenka? - W tym trudnym czasie trzeba znaleźć chwilę na zwolnienie tempa, złapanie oddechu i ucieczkę od otaczającego nas zgiełku. O tym jest moja piosenka River - tak tekst tłumaczy Krystian Ochman. Okazuje się, że utworem zaczęli identyfikować się również Ukraińcy, którzy walczą o życie w wojnie z Rosją.

Krystian Ochman zaśpiewał River z dedykacją dla Ukrainy. Tym gestem WZRUSZYŁ wszystkich

Krystian Ochman - wywiad po zwycięstwie

River - reakcje z Ukrainy

Piosenka Krystiana Ochmana opowiada o ucieczce przed zgiełkiem oraz walką z własnymi demonami. Z tego powodu utwór zauważyli Ukraińcy. - Tutaj Kijów. Polska okazała nam w tych dniach tak wiele miłości. Nasi prawdziwi bracia. Ale nie tylko dlatego wspieram Krystiana. Ma niesamowity głos, który przynajmniej na trzy minuty odrywa mnie od horroru. I wspaniały tekst. „O Panie, mam dość” to coś, co cały świat może teraz zaśpiewać - czytamy pod teledyskiem. - Siedzę w ciemności, czekam na atak i słucham tej piosenki, bo jego głos mnie uspokaja. Dziękuję Polakom za pomoc i za tę piosenkę Miłość z Ukrainy - pisze inny internauta.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 10, 12 i 14 maja 2022. Eurowizja odbędzie się w Turynie. Trzy koncerty - dwa półfinały i finał - odbędą się w hali Papa Alpitour, która jest w stanie pomieścić nawet 18 tysięcy widzów. To nie jest pierwsza międzynarodowa impreza, która się tam odbędzie. W 2006 roku Turyn gościł Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze