Krystian Ochman - piosenka Gdzie Iść NA ŻYWO. Tak zaśpiewa na Eurowizji?!

2022-01-12 12:19
Krystian Ochman - piosenka Gdzie Iść NA ŻYWO. Tak zaśpiewa na Eurowizji?!
Autor: Piotr Porębski Krystian Ochman - piosenka Gdzie Iść NA ŻYWO. Tak zaśpiewa na Eurowizji?!

Krystian Ochman wydaje się być główny faworytem fanów Eurowizji, jeśli chodzi o reprezentowanie Polski w Turynie. Zwycięzca The Voice of Poland chciałby wystartować z utworem Gdzie Iść. Jak brzmi ten utwór na żywo? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Krystian Ochman - piosenka Gdzie Iść na żywo zaskoczyła nawet tych, którzy od samego początku śledzą poczynania młodego artysty. Zwycięzca jedenastej odsłony The Voice of Poland śpiewa ten utwór, podczas swoich koncertów promujących debiutancką płytę Ochman. Wykonanie, w czasie jednego z tych wydarzeń, zwróciło uwagę największych fanów, ale również osób, które do tej pory nie śledziły poczynań wnuka znanego tenora, Wiesława Ochmana. Wszystko ze względu na fakt, że Krystian wysłał piosenkę na Eurowizję i nieoficjalnie mówi się, że jest to właśnie Gdzie iść. Wciąż wyczekuje się ostatecznej decyzji Telewizji Polskiej. Ta ma nastąpić już 15 stycznia 2022.

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Krystian Ochman - piosenka Gdzie Iść NA ŻYWO

Krystian Ochman wzbudził zainteresowanie swoim przesłaniem zgłoszenia na Eurowizję 2022. Mówi się, że jego główną konkurentką, w walce o bilet ma być Daria Marcinkowska, która jest muzycznym objawieniem 2021 roku. Ochman już wcześniej jednak, w rozmowie z ESKA.pl, powiedział, że gdyby miał wysłać jakąkolwiek propozycję byłby to właśnie utwór Gdzie iść. Brzmieniowo to najmocniejszy kawałek z debiutanckiego krążka i jednocześnie ulubiony utwór 23-latka. Piosenka Gdzie Iść na żywo zrobiłaby furorę w Turynie? Z tą różnicą, że podczas koncertu zespół wykonywał piosenkę na żywo, a na Eurowizji podkład jest puszczony z głośników. Oceńcie sami słuchając wykonania już teraz poniżej.

Krystian Ochman - Eurowizja 2022

Nie wiadomo, czy artysta ostatecznie wysłał piosenkę Gdzie iść, w języku angielskim. Być może lada chwila poznacie więcej szczegółów na ESKA.pl. Swoją drogą Krystian Ochman na Eurowizji był już pewniakiem w 2021 roku. Mówiło się również, że szansa reprezentowania Polski należy się Alicji Szemplińskiej, która pomimo zwycięstwa Krajowych Eliminacji w 2020 nie dostała szansy wylotu na Eurowizję. Trudna sytuacja związana z zachorowaniami w Europie sprawiła, że organizatorzy przenieśli Eurowizję na 2021. Wówczas mówiono, że bilet na Eurowizję 2021 należy się właśnie Alicji Szemplińskiej, jak nikomu innemu, a z drugiej strony twierdzili, iż nie można zmarnować świeżości i niezwykłego talentu, Krystiana Ochmana. Ostatecznie Telewizja Polska zdecydowała, że w Rotterdamie zaprezentuje się Rafał Brzozowski z piosenką The Ride.

Ochman - koncerty ZIMA 2022. Kiedy i gdzie wystąpi Krystian Ochman? [DATY, MIASTA]

Sonda
Krystian Ochman - czy chcesz, żeby pojechał na Eurowizję 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze