Koncert Ocalić od zapomnienia w Polsacie - kto wystąpi 1.11.2021?

2021-10-22 11:30
Koncert Ocalić od zapomnienia Polsacie. Kiedy i kto wystąpi?
Autor: Artur BARBAROWSKI/East News

Koncert Ocalić od zapomnienia - telewizja Polsat zaprasza na wyjątkowy koncert upamiętniający artystów, którzy już odeszli, ale dzięki swojej muzyce wciąż żyją w sercach fanów. Tego wieczoru usłyszymy największe przeboje m.in. Krzysztofa Krawczyka, Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Czesława Niemena czy Marka Grechuty. Kiedy odbędzie się koncert i kto wystąpi?

Koncert Ocalić od zapomnienia - kiedy jest? Kto wystąpi? Będzie to muzyczna podróż wypełniona wspomnieniami o wspaniałych polskich artystach, których wielkie przeboje pozostaną z nami na zawsze. Najpopularniejszy polski protest song Dziwny jest ten świat zaśpiewa Krzysztof Cugowski, a ponadczasową Kocham wolność wykona zespół Organek. Ania Rusowicz w duecie z Kubą Badachem przypomną jedną z najpiękniejszych kompozycji Zbigniewa Wodeckiego do słów Wojciecha Młynarskiego Lubię wracać tam, gdzie byłem. Nie zabraknie utworu z repertuaru zmarłego w tym roku Krzysztofa Krawczyka. Jego hit Chciałem być zaśpiewa Krzysztof Kiljański. Usłyszymy też Krakowski spleen Kory w interpretacji Igora Herbuta. 

Adwent 2021 - kiedy jest i ile trwa? Czy jest wtedy jakieś wolne? [DATA]

Jaki majątek zgromadził Krzysztof Krawczyk? Jaką miał emeryturę?

Ocalić od zapomnienia - kto wystąpi podczas koncertu 1 listopada?

Koncert będzie można obejrzeć w poniedziałek 1 listopada o godz. 20:00 na antenie Polsatu. Oprócz wymienionych wcześniej muzyków na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku wystąpią również: Paweł Domagała, Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Sebastian Riedel, Katarzyna Mosek, Jan Młynarski, Sebastian Karpiel-Bułecka, Felicjan Andrzejczak. Artystom będzie towarzyszyć orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze