Koncert Coldplay w Warszawie - GODZINA. O której support, a o której występ zespołu?

2022-07-07 15:47
Koncert Coldplay
Autor: Invision/Invision/East News Koncert Coldplay Warszawa - godzina

Koncert Coldplay w Polsce to wydarzenie, którego nie mogą przegapić nie tylko fani zespołu, ale fani muzyki w ogóle. Show, jakie na scenie prezentują członkowie grupy, na długo zapada w pamięć. Zanim polska publiczność zobaczy Chrisa Martina i jego ekipę, usłyszy, co przygotowały dla nich Mery Spolsky i H.E.R. O której godzinie start koncertu Coldplay?

Koncert Coldplay Warszawa - godzina rozpoczęcia to kwestia, która szczególnie mocno interesuje wszystkich fanów. Na ten dzień wielbiciele zespołu czekali od miesięcy! Coldplay powracają do Polski, by dać niesamowite show na PGE Narodowym. I choć setlista show składa się przede wszystkim z utworów promujących ostatnie wydawnictwo grupy Music Of The Spheres, nie zabraknie największych hitów, za które słuchacze pokochali członków brytyjskiego zespołu. Przed Coldplay na scenie zaprezentują się dwie charyzmatyczne wokalistki. Mowa o Mery Spolsky, która prywatnie jest wielką fanką kapeli oraz uznanej w branży muzycznej i nagrodzonej nagrodą Grammy H.E.R. Rozpiska godzinowa koncertu Coldplay w dniu 8 lipca przyda się wszystkim uczestnikom. Sprawdźcie, o której zagra support, a o której gwiazdy wieczoru.

Coldplay w Warszawie 2022 - fani szykują wielkie serce! Szczegóły akcji koncertowej na PGE Narodowym

Sonda
Wybierasz się na koncert zespołu Coldplay?

Koncert Coldplay - godzina

Coldplay wracają do Polski, by zagrać jedyny koncert w ramach trasy Music Of The Spheres World Tour. Organizatorem wydarzenia jest agencja koncertowa Live Nation. Poniżej prezentujemy dokładną rozpiskę. Pamiętajcie jednak o tym, że podane godziny mają charakter orientacyjny.

  • 16:30 – otwarcie bram
  • 18:20 – Mery Spolsky
  • 19:20 – HER Music
  • 20:45 – Coldplay
Perkusista Coldplay gościem Radia ESKA! Posłuchaj rozmowy z Willem Championem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze