Coldplay

i

Autor: Polly Thomas/REX/Shutterstock/EAST NEWS Coldplay pojawi się na koncercie w Polsce - fani mają prezent dla brytyjczyków

Coldplay w Warszawie 2022 - fani szykują wielkie serce! Szczegóły akcji koncertowej na PGE Narodowym

2022-07-06 14:07

Coldplay już niedługo zagości na Stadionie Narodowym w Warszawie. Fani z całej Polski szykują z tej okazji spektakularną akcję z serduszkami w roli głównej. Wielbiciele Coldplay chcą w ten sposób okazać swoją miłość do muzyki brytyjskiej formacji. Zapoznaj się ze szczegółami akcji.

W ramach trasy MUSIC OF THE SPHERES WORLD TOUR Coldplay już w piątek 8 lipca pojawi się na Stadionie Narodowym w Warszawie, aby dać popisowy koncert przed polską publicznością. To wielki zaszczyt znaleźć się wśród 6 europejskich miast na trasie legendarnego zespołu, dlatego fani zdecydowali się podziękować idolom, za tak wspaniałe wyróżnienie i okazać swoją miłość przygotowując specjalną akcję, której szczegóły podajemy poniżej.

Polscy fani Coldplay już przygotowują się do koncert Coldplay. Stadion Narodowy zaleje fala serc

Polscy fani pragną, aby cały Stadion Narodowy stał się jednym, wielkim sercem. W mediach społecznościowych zapowiedzieli, aby osoby wybierające się na koncert w piątek 8 lipca 2022 przygotowały i zabrały ze sobą serca, które wzniosą w górę podczas wykonywania przez zespół utworu "Human Heart".

Uważamy, że ten utwór jest idealny na akcję koncertową ponieważ jest spokojny, bez fajerwerków i dlatego wierzymy w jej powodzenie (nie zginie wśród konfetti, laserów i fajerwerków). Pomysł podsunęła nam Marta na naszej grupie - napisali pomysłodawcy akcji.

Serca mogą być wykonane w sposób dowolny: różne rozmiary, kolory i materiał. Mogą być w formie balonów, poduszek - wszystko zależy od kreatywności fanów. Wystarczą również zwykłe, wycięte z papieru, na których można umieścić wybraną treść.

Możecie je przyozdobić jak chcecie, zrobić je tycie lub KOLOSALNE, możecie napisać, że należy do was (np. Ania’s Heart) lub po prostu podświetlić je od spodu telefonem, żeby wyglądało jak migocząca gwiazdka. Oczywiście serca mogą być papierowe, dmuchane, pluszowe… JAKIEKOLWIEK! Byle miały kształt serca. Nie ograniczajmy się - dodali.

W ten prosty sposób, Polscy fani chcą pokazać jak bardzo kochają muzykę Coldplay i podziękować za pojawienie się w Polsce: "Pokażmy zespołowi jak bardzo ich kochamy i jak wdzięczni jesteśmy za to, że do nas wracają!"

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Will Champion z Coldplay opowiada nam o trasie po pandemii, niespodziankach podczas koncertów i... pierogach [WYWIAD]

Sonda
Przygotujesz serce na koncert Coldplay w Polsce?
Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem