Kamil Bednarek - KONCERTY na trasie Back to the past. Gdzie i kiedy? [DATY, MIEJSCA]

2019-10-29 15:37 RW
Kamil Bednarek - KONCERTY na trasie Back to the past. Gdzie i kiedy? [DATY, MIEJSCA]
Autor: Stodoła / Kamil Bednarek - back to the past Kamil Bednarek - KONCERTY na trasie Back to the past. Gdzie i kiedy? [DATY, MIEJSCA]

Back to the past - Kamil Bednarek ze swoją trasą koncertową zawita do wielu miast w naszym kraju. 17 listopada Poznaniu formacja Bednarka rozpocznie cykl energetycznych występów, w trakcie których fani będą mogli usłyszeć korzenne reggae, a także utwory z najnowszego albumu. Gdzie i kiedy zaśpiewa trener The Voice of Poland? Przekonajcie się sprawdzając dokładną rozpiskę - na ESKA.pl

Bednarek - koncerty na trasie back to the pas będą pełnie niespodzianek! Już 17 listopada w Poznaniu formacja Kamila Bednarka rozpocznie cykl energetycznych koncertów, w trakcie których fani będą mogli usłyszeć korzenne reggae, a także utwory z najnowszego albumu. Oprócz Poznania, zespół wystąpi także w Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie oraz Krakowie. Bilety na wydarzenia dostępne w sprzedaży! Jak w ogóle rozpoczęła się kariera Kamila Bednarka i jego zespołu? Rok 2008 - powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była ep-ka zatytułowana Ziemia Obiecana. Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku, dzięki telewizyjnemu programowi Mam Talent i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka - wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin - Szanuj uzyskał status podwójnej platyny. W 2011 roku StarGuardMuffin gościli na Jamajce, a efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel - Jamaican Trip, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy'ego. W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę Jestem..., która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12. miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remiksy oraz dubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.

W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej. W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock. Rok 2015 to album Oddycham, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single List, Euforia i Sailing. 1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka TALIZMAN. Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS. Wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem. W listopadzie 2018 zespół BEDNAREK zagrał w Klubie Stodoła koncert jubileuszowy, z okazji 10-lecia aktywności scenicznej. Gościnny udział w wydarzeniu wzięli: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy tłumnie towarzyszyli muzykom w hucznych obchodach dekady aktywności scenicznej.

Zobacz: Kamil Bednarek zaliczył wpadkę w Voice of Poland. Dał fory jednemu z uczestników?

Rok 2019 to czas trasy koncertowej „back to the past”, w którą zespół BEDNAREK wyruszy już w listopadzie. Podczas wydarzeń fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka. Formacja Kamila Bednarka zaplanowała występy w 7 największych polskich miastach.

Bednarek - koncerty back to the past

Gdzie i kiedy wystąpi Bednarek? Trasa koncertowa back to the past wygląda następująco:

  • 17 listopada - B17 - Poznań
  • 21 listopada – Kino Kosmos - Szczecin
  • 24 listopada - Parlament - Gdańsk
  • 7 grudnia - A2 – Wrocław
  • 8 grudnia - Wytwórnia - Łódź
  • 13 grudnia - Klub Stodoła - Warszawa
  • 14 grudnia - Klub Studio - Kraków
Najnowsze