KACPERCZYK - koncerty 2020. Daty, miejsca i bilety na trasę Sztuki piękne

2020-02-17 18:55 MK
Kacperczyk
Autor: YouTube/SBM Label

KACPERCZYK to pierwsi wykonawcy alternatywni w szeregach SBM Label, wytwórni kojarzonej dotychczas wyłącznie z rapem. Zespół tworzą bracia - Maciek i Paweł - którzy z muzyką związani są od dziecka. Teraz wyruszą w trasę po Polsce. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Kacperczyk - koncerty duetu na pewno będą widowiskowe! Kacperczyk to zespół, którego członkami są bracia. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów i wokalistą. Gra również na gitarze. Paweł odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji.

Zespół zadebiutował w kwietniu 2019 roku świetnie przyjętym singlem “IGGY”, który został doceniony przez samego Iggy’ego Popa! W drugim singlu “Nie Wyjadę”, wydanym w czerwcu 2019, gościnnie udzielił się Jan-rapowanie. Chwilę później KACPERCZYK w roli livebandu wyruszyli z Solarem w letnią trasę koncertową, ale znaleźli też czas na solowe występy. Zespół zagrał na Open’er Festival i Kraków Live Festival, gdzie mogli liczyć na wsparcie Ralpha Kaminskiego, Solara, Gverilli, Jana-rapowanie i Maty. Wakacje zakończyli udziałem w singlu “Zobaczymy”, w całości wyprodukowanym przez Pawła Kacperczyka, z albumu Solara “Pokój Zero”. Ostatnio wraz z Ralphem Kamińskim wydali singiel “Blask”.

Kacperczyk - koncerty

21.02 Warszawa Miłość
22.02 Wrocław Akademia Club
14.03 Lublin Dom Kultury
21.03 Gdańska Ziemia
27.03 Kraków Szpitalna

Najnowsze